Rezultati utrke

Rezultati ultra

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDrzavaRezultatPrimjedba
116Tomaž CankarPustolovec RAJDKlemen UdovičPustolovec RAJDIntersport Pustolovec RAJDSlovenia06:57:39
221Jure ZmrzlikarPustolovec RajdBarbara JoličPustolovec RajdPUSTOLOVEC RAJD BJSlovenia07:31:33
322Marko DudićOK Slovenj GradecGrega RajOK Slovenj GradecOK SG ULTRASlovenia07:54:24
410Ana RumihaPokret odmoraIgor DorotićSRK AlbaPokret odmoraCroatia08:00:00
520Franci SokličPrimož VerbičŠD KettlebellsSlovenia08:04:45
62Zlatko Rački?orski kotarSiniša RudolfGorski kotarŠume pjevaju & CepelinCroatia09:05:22
714Tine MaljevacPustolovec RajdAleš OsaničPustolovec RajdPustolovec Rajd TASlovenia09:06:22
815Vasja JerčičPustolovec RajdNataša AljančičPustolovec RajdPustolovec Rajd VNSlovenia09:16:06
917Paula VrdoljakAK SljemeDario RoccoNu3sportOutdoors PeopleCroatia09:37:23
106Goran VedernjakMarko LukšićDobra kapljicaCroatia09:41:53
119MARIO PIAZZODARIO STEFANIVENETO TRIATHLON TEAM 1Italy09:44:14
127Rafko AtelšekPustolovec RajdDejan TajnikPustolovec RajdPustolovec Rajd DRSlovenia09:51:11
131Denis BajićSrk AlbaIgor HorvatSrk AlbaU zadnji časCroatia09:53:41
1418Alan BuhinAK SljemeVedran BerkovićAK SljemeSljeme AR TeamCroatia10:15:08
158ANDREA MASIEROROBERTA PERONVENETO TRIATHLON TEAM 2Italy10:30:27
164Sandi MilohanićTK ALBONA EXTREMENikola RadićSD PROTEUSMiNiCroatia10:31:45Fali 4 cpa
1719Blaž UrbanijaAmfibijaBarbara NovakNaviterra.siSedemnajstiapril - AmfibijaSlovenia09:10:00Fali 7 cpa
3Marino ŠarićSRK-pulsRobert DeakSRK-pulsDESPASITOCroatiaDNF
5Ivica ŠuranSd Trickeri PazinKristina JurićSd Trickeri PazinHAPPY TRICKERSCroatiaDNF
11Damir DelićSRK PulsAntonio ChiavalonSRK PulsZRMANI PO VITRUCroatiaDNF
13Kristijan ZrinićGoran VorkapićAdrenalina Alba mix teamCroatiaDNF

Rezultati utrke

Rezultati ultra - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba
121Jure ZmrzlikarPustolovec RajdBarbara JoličPustolovec RajdPUSTOLOVEC RAJD BJSlovenia07:31:33
210Ana RumihaPokret odmoraIgor DorotićSRK AlbaPokret odmoraCroatia08:00:00
315Vasja JerčičPustolovec RajdNataša AljančičPustolovec RajdPustolovec Rajd VNSlovenia09:16:06
417Paula VrdoljakAK SljemeDario RoccoNu3sportOutdoors PeopleCroatia09:37:23
58ANDREA MASIEROROBERTA PERONVENETO TRIATHLON TEAM 2Italy10:30:27
619Blaž UrbanijaAmfibijaBarbara NovakNaviterra.siSedemnajstiapril - AmfibijaSlovenia09:10:00Fali 7 cpa

Rezultati utrke

Rezultati light

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultatPrimjedba
145Gregor AndrejcOK Slovenj GradecBlaž MiheljakOK Slovenj GradecOK SG LIGHTSlovenia04:14:39
249Dino VodopijaErvin RadulovićNacho VidalD & R TeamCroatia04:27:11
348Marija KalčićSdrj PustolovciElvis KalčićSdrj PustolovciDD vavek znamiNepal04:27:59
443Petja BalažičOK Slovenj GradecŽiga AndrejcOK Slovenj GradecOK SG BLONT4EVERSlovenia04:31:07
540Denis MirkovićSRK PULSDanijel MorettiSRK PULSPuls adventure teamCroatia04:39:16
639Kristina LjevarSrk AlbaVanja VukičevićSrk PulsAlba-PulsCroatia04:39:37
747Zdravko ŠverkoTomislav MarasTuristiCroatia04:39:38
831ALAN ALAGIĆKKBIVAN BABIĆ/MUNGOSIMorocco04:49:15
946Jaka KirnJ&JJernej ZdešarJ&JJ&JSlovenia04:49:15
1034Aleš RinkPustolovec RajdBarbara RinkPustolovec RajdPustolovec Rajd BASlovenia04:49:41
1130Kristian DragobratovicSrk PulsKajfes IvanTeam MextenderCroatia04:49:53
1229Aleš VeseličPustolovec RAJDAleš KraljičPustolovec RAJDPustolovec Rajd 2XALEŠSlovenia04:50:01
1337Vlado FrankovićPD SkitaciEdis BotićRock Caffe LabinCroatia04:51:05
1441Blaž Grgičrolanje.euBarbara Buhrolanje.euOne fast one furiousSlovenia04:51:08
1536Valentino ModrušanFilip Modrušancroatia apneaCroatia05:06:21
1626Ana BeblekTrail Running CroatiaIgor VukmirovićTrail Running CroatiaTRC NerdsCroatia05:06:23
1744Nastja RajOK Slovenj GradecMaja Visinski AndrejcOK Slovenj GradecOK SG LADIES 1Slovenia05:07:49
1838Sanja ZupančičRok ZupančičStrele v majuSlovenia05:08:11
1933Matej KrznarJan Ažbe GabrovšekJanezaSlovenia05:08:40
2032Marko MiljkovićMarin BrgićSuperbatmanCroatia05:19:00
2127Vanja SuhinaTrail Running CroatiaMonika KovaljeskoTrail Running CroatiaTRC LimbCroatia05:37:37
2242Urška Kordiš MiheljakOK Slovenj GradecTanja MezgaOK Slovenj GradecOK SG LADIES 2Slovenia09:27:25
28NATAŠA GOLFRajdJASMINA LESKOVECRajdRajd`s happy feetSloveniaDNF
35Justin ŠajinaMargarita Žgrablićkorak napredCroatiaDNF

Rezultati utrke

Rezultati light - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDr탑avaRezultatPrimjedba
148Marija KalčićSdrj PustolovciElvis KalčićSdrj PustolovciDD vavek znamiNepal04:27:59
243Petja BalažičOK Slovenj GradecŽiga AndrejcOK Slovenj GradecOK SG BLONT4EVERSlovenia04:31:07
339Kristina LjevarSrk AlbaVanja VukičevićSrk PulsAlba-PulsCroatia04:39:37
434Aleš RinkPustolovec RajdBarbara RinkPustolovec RajdPustolovec Rajd BASlovenia04:49:41
541Blaž Grgičrolanje.euBarbara Buhrolanje.euOne fast one furiousSlovenia04:51:08
626Ana BeblekTrail Running CroatiaIgor VukmirovićTrail Running CroatiaTRC NerdsCroatia05:06:23
744Nastja RajOK Slovenj GradecMaja Visinski AndrejcOK Slovenj GradecOK SG LADIES 1Slovenia05:07:49
838Sanja ZupančičRok ZupančičStrele v majuSlovenia05:08:11
927Vanja SuhinaTrail Running CroatiaMonika KovaljeskoTrail Running CroatiaTRC LimbCroatia05:37:37
1042Urška Kordiš MiheljakOK Slovenj GradecTanja MezgaOK Slovenj GradecOK SG LADIES 2Slovenia09:27:25

Rezultati utrke

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultatPrimjedba
1232Ivan KajfešHrvatska01:11:14
2201Ana ŠarčevićSemper MagisCroatia01:13:28
3213Ivan MilovanSemper MagisCroatia01:13:28
4231Ana BeblekHrvatska01:14:03
5205Dragan KlapčićSrk PulsCroatia01:16:24
6203Damir BonacaCroatia01:18:51
7225Vanja ModrušanCroatia01:19:32
8202Dalibor LegovićCroatia01:29:37
9214Ivana PremužCroatia01:29:37
10229Zvonko Johny DušanekISTRunCroatia01:31:45
11200Alex MatikaCroatia01:33:15
12216Ivana ButkovićCroatia01:33:17
13218Leon RadinCroatia01:36:41
14208Ema JurešićCroatia01:36:54
15209Gabi RadinCroatia01:37:08
16230Sandra Zrinić TerlevićindCroatia01:37:08
17223Sandra KraljAK MedulinCroatia01:37:09
18220Marija Gradečak GalovićOK KapelaCroatia01:37:18
19206Duška RajkovićAK MedulinCroatia01:37:19
20221Mia ArsićAK MedulinCroatia01:37:19
21204Dijana RabarSD TrickeriCroatia01:38:35
22207Elio MorelatoINDCroatia01:38:36
23226Vesna Janko RadovanSD TrickeriCroatia01:38:37
24228Zdravko TonkovicOK KapelaCroatia01:39:27
25224Sanja Cinkopan KorotajCroatia01:39:28
26210GIANNI Miglioranzarunning bearSlovenia01:52:45
27222Petra IšićInd.Croatia02:48:37
211Goran KovačCroatiaDNF
212Goran MilohanicCroatiaDNF
215Ivana ČuvaloCroatiaDNF
217Leo JerkićCroatiaDNF
219Maja ŠevrovićCroatiaDNF
227Vesna VareškoDSR Run & funCroatiaDNF

Rezultati utrke

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1201Ana ŠarčevićSemper MagisCroatia01:13:28
2231Ana BeblekHrvatska01:14:03
3225Vanja ModrušanCroatia01:19:32
4214Ivana PremužCroatia01:29:37
5216Ivana ButkovićCroatia01:33:17
6208Ema JurešićCroatia01:36:54
7209Gabi RadinCroatia01:37:08
8230Sandra Zrinić TerlevićindCroatia01:37:08
9223Sandra KraljAK MedulinCroatia01:37:09
10220Marija Gradečak GalovićOK KapelaCroatia01:37:18
11206Duška RajkovićAK MedulinCroatia01:37:19
12221Mia ArsićAK MedulinCroatia01:37:19
13204Dijana RabarSD TrickeriCroatia01:38:35
14226Vesna Janko RadovanSD TrickeriCroatia01:38:37
15224Sanja Cinkopan KorotajCroatia01:39:28
16222Petra IšićInd.Croatia02:48:37

Rezultati utrke

Rezultati funrun - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1232Ivan KajfešHrvatska01:11:14
2213Ivan MilovanSemper MagisCroatia01:13:28
3205Dragan KlapčićSrk PulsCroatia01:16:24
4203Damir BonacaCroatia01:18:51
5202Dalibor LegovićCroatia01:29:37
6229Zvonko Johny DušanekISTRunCroatia01:31:45
7200Alex MatikaCroatia01:33:15
8218Leon RadinCroatia01:36:41
9207Elio MorelatoINDCroatia01:38:36
10228Zdravko TonkovicOK KapelaCroatia01:39:27
11210GIANNI Miglioranzarunning bearSlovenia01:52:45

Rezultati utrke

Rezultati challenger

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1126Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSlovenia02:34:25
2102Barbara JoličPustolovec RajdSlovenia02:36:06
3101Andrej VadljanoCroatia02:36:27
4156Vedran MohorovičićCroatia02:37:10
5105Damir GrižančićekserkaCroatia03:04:49
6144Raul VozilaIndCroatia03:04:49
7113Dražen GadžićOK KapelaCroatia03:05:38
8125Josip PavlinAbacusCroatia03:06:14
9103Branko TomišićSRK SutivanacCroatia03:07:44
10166Igor FabrisHrvatska03:07:44
11115Goran HekKisele NogiCroatia03:10:20
12135Mihaela KaligariKisele NogiCroatia03:10:20
13133Maksimilian KorotajLos Pollos HermanosCroatia03:19:42
14158Viliam GašpariniDSR Run & funCroatia03:21:52
15150Tatjana Ban BastijančićDVD KanfanarCroatia03:23:45
16104Dalibor BastijančićDVD KanfanarCroatia03:23:48
17157Vedran VitasovićBk AxaCroatia03:23:50
18136Miroslav MatišićGrađevinariCroatia03:23:51
19163Paula VrdoljakAK SljemeCroatia03:24:03
20164Dario RoccoNu3sportCroatia03:24:06
21146Robert FlegarTK PulaCroatia03:24:54
22162Martin ČotarCroatia03:45:56
23137Mladen ŽivčićSuper nonićiSlovenia03:47:12
24114Goran ŠeremetSljemeCroatia03:47:13
25116Gracijela GrubisaSD TRICKERICroatia03:47:38
26124Jelena RosandićSuper nonićiCroatia03:47:38
27121Ivan LoncarSD Trickeri PazinCroatia03:47:39
28109David IvaninićCroatia03:52:17
29130Kristina LjevarSrk AlbaCroatia03:57:07
30155Vanja VukičevićSrk PulsCroatia03:57:07
31143Radomir BozhkovBulgaria03:57:30
32111Denis Krizmanićsrk AlbaCroatia03:57:47
33108David MatkovićCroatia04:04:33
34118Igor PrenzSRk PulsCroatia04:13:29
35129Kristian RužićCroatia04:13:53
36145Robert DundaraSrk AlbaCroatia04:13:54
37165Igor VukmirovićHrvatska04:50:19
38140Nina GrabrovicIndCroatia04:55:24
39119Igor CvekIndCroatia04:55:26
40138Monika KovaljeskoTrail Running CroatiaCroatia04:59:03
41154Vanja SuhinaTrail Running CroatiaCroatia04:59:03
42112Dino DejakVk AdriacoCroatia04:59:56
43132Luka MorelatoVK Adriaco PorečCroatia04:59:56
44139Borna DejakHrvatska04:59:56
45127Katja RutarPustolovec RAJDSlovenia05:00:49
46142Petra SimeonovSlovenia05:01:00
47147Robert MarinacKIBNRCroatia05:09:51
48151Teo MarinacKIBNRCroatia05:09:51
49107David NačinovićKIBNRCroatia05:11:57
50141Nives MarinacKIBNRCroatia05:11:58
51161Žuža GotesmanDSR Run and FunCroatia05:46:56
52131Lara Jurčić- MatoševićRun&FunCroatia05:47:33
53148Roberto BačićRun&FunCroatia05:47:33
54110Dejan BuićDSR "Run&Fun" PulaCroatia05:48:08
55123Ivan PauletićDSR Run & FunCroatia05:48:08
56159Zdravko LenacCroatia06:20:56
57120Ingrid Lenac Croatia06:22:51
58100Ana FrangesCroatia06:46:22
59117Helena PovijačCroatia06:46:22
60122Ivan PosinjakKCIPT SamoborCroatia06:46:22
61160Zrinka MatićCroatia06:46:22
106Darko KajfešTK PulaCroatiaDNF
128Klaudio BarkovicKIBNRCroatiaDNF
134Martina KrizmanCroatiaDNF
168Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaCroatiaDNF
149Ronald KorotajLos Pollos HermanosCroatiaDNF
152Tomaž CankarPustolovec RAJDSloveniaDNF
153Tomislav NižićShakey GravesCroatiaDNF
167Dalibor UkotaHrvatskaDNF
169Katja RutarPustolovec RAJDSloveniaDNF
170Petra LjutićCroatiaDNF
171Vedran JedrejčićCroatiaDNF
172Mauro ZohilSRK SutivanacCroatiaDNF
173Zrinka MatićCroatiaDNF
174Sandro LjubičićGrađevinariCroatiaDNF
175Nikola ZidarićNu3sportCroatiaDNF
176Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSloveniaDNF
177Jakov ŠuranCroatiaDNF
178Tine MaljevacPustolovec RajdSloveniaDNF
179Saša ČertancAlkosiCroatiaDNF
180Aleš OsaničPustolovec RajdSloveniaDNF
181Nataša AljančičPustolovec RajdSloveniaDNF
182Jakov ŠuranCroatiaDNF
183Goran PilatCroatiaDNF
184Vedran UjčićRV out of officeCroatiaDNF
185Entoni ŠirolSRD TrickeriCroatiaDNF
186Natali PilatCroatiaDNF
187Marko Jelić InfinitusCroatiaDNF

Rezultati utrke

Rezultati challenger - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDr탑avaRezultat
1102Barbara JoličPustolovec RajdSlovenia02:36:06
2135Mihaela KaligariKisele NogiCroatia03:10:20
3150Tatjana Ban BastijančićDVD KanfanarCroatia03:23:45
4163Paula VrdoljakAK SljemeCroatia03:24:03
5116Gracijela GrubisaSD TRICKERICroatia03:47:38
6124Jelena RosandićSuper nonićiCroatia03:47:38
7130Kristina LjevarSrk AlbaCroatia03:57:07
8140Nina GrabrovicIndCroatia04:55:24
9138Monika KovaljeskoTrail Running CroatiaCroatia04:59:03
10127Katja RutarPustolovec RAJDSlovenia05:00:49
11142Petra SimeonovSlovenia05:01:00
12141Nives MarinacKIBNRCroatia05:11:58
13161Žuža GotesmanDSR Run and FunCroatia05:46:56
14131Lara Jurčić- MatoševićRun&FunCroatia05:47:33
15120Ingrid Lenac Croatia06:22:51
16100Ana FrangesCroatia06:46:22
17117Helena PovijačCroatia06:46:22
18160Zrinka MatićCroatia06:46:22

Rezultati utrke

Rezultati challenger - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1126Jure ZmrzlikarPustolovec RajdSlovenia02:34:25
2101Andrej VadljanoCroatia02:36:27
3156Vedran MohorovičićCroatia02:37:10
4105Damir GrižančićekserkaCroatia03:04:49
5144Raul VozilaIndCroatia03:04:49
6113Dražen GadžićOK KapelaCroatia03:05:38
7125Josip PavlinAbacusCroatia03:06:14
8103Branko TomišićSRK SutivanacCroatia03:07:44
9166Igor FabrisHrvatska03:07:44
10115Goran HekKisele NogiCroatia03:10:20
11133Maksimilian KorotajLos Pollos HermanosCroatia03:19:42
12158Viliam GašpariniDSR Run & funCroatia03:21:52
13104Dalibor BastijančićDVD KanfanarCroatia03:23:48
14157Vedran VitasovićBk AxaCroatia03:23:50
15136Miroslav MatišićGrađevinariCroatia03:23:51
16164Dario RoccoNu3sportCroatia03:24:06
17146Robert FlegarTK PulaCroatia03:24:54
18162Martin ČotarCroatia03:45:56
19137Mladen ŽivčićSuper nonićiSlovenia03:47:12
20114Goran ŠeremetSljemeCroatia03:47:13
21121Ivan LoncarSD Trickeri PazinCroatia03:47:39
22109David IvaninićCroatia03:52:17
23155Vanja VukičevićSrk PulsCroatia03:57:07
24143Radomir BozhkovBulgaria03:57:30
25111Denis Krizmanićsrk AlbaCroatia03:57:47
26108David MatkovićCroatia04:04:33
27118Igor PrenzSRk PulsCroatia04:13:29
28129Kristian RužićCroatia04:13:53
29145Robert DundaraSrk AlbaCroatia04:13:54
30165Igor VukmirovićHrvatska04:50:19
31119Igor CvekIndCroatia04:55:26
32154Vanja SuhinaTrail Running CroatiaCroatia04:59:03
33112Dino DejakVk AdriacoCroatia04:59:56
34132Luka MorelatoVK Adriaco PorečCroatia04:59:56
35139Borna DejakHrvatska04:59:56
36147Robert MarinacKIBNRCroatia05:09:51
37151Teo MarinacKIBNRCroatia05:09:51
38107David NačinovićKIBNRCroatia05:11:57
39148Roberto BačićRun&FunCroatia05:47:33
40110Dejan BuićDSR "Run&Fun" PulaCroatia05:48:08
41123Ivan PauletićDSR Run & FunCroatia05:48:08
42159Zdravko LenacCroatia06:20:56
43122Ivan PosinjakKCIPT SamoborCroatia06:46:22