Rezultati utrke

Rezultati TRAIL 5,4 km

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
155Marjan KošetoHrvatska00:31:41
261Senad Hodžić00:33:06
352Leonarda PavlinTK PulaHrvatska00:33:22
454KRISTINA AFRIĆHrvatska00:36:14
5160Ivica ŠuranTrickeriHrvatska00:42:13
657Sanja CinkopanHrvatska00:42:27
762Iva RinčićHrvatska00:43:16
859Tanja RužićHrvatska00:49:30
960Dubravka Hrvatin PeručTrickeriHrvatska00:49:30
1053Marija Vitelić UjčićHrvatska01:23:27
1156Luana KosanovicHrvatska01:23:27

Rezultati utrke

Rezultati TRAIL 5,4 km - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
152Leonarda PavlinTK PulaHrvatska00:33:22
254KRISTINA AFRIĆHrvatska00:36:14
357Sanja CinkopanHrvatska00:42:27
462Iva RinčićHrvatska00:43:16
559Tanja RužićHrvatska00:49:30
660Dubravka Hrvatin PeručTrickeriHrvatska00:49:30
753Marija Vitelić UjčićHrvatska01:23:27
856Luana KosanovicHrvatska01:23:27

Rezultati utrke

Rezultati timska

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
122Karlo BrajkovićBBK GrožnjanSandi BažonBBK GrožnjanNINĐEHrvatska01:23:35
227Vedran MohorivičićInd. RijekaPetko DrakulićInd. VrbovskoPROBLEMATIČNIHrvatska01:25:58
335Ivan KernjusTk Tar-VabrigaIvan DiklićKaštelirTeam ZvanićiHrvatska01:29:45
430Marko MastrovićIvan BlečićGlup i gluplji drugi nastavakEthiopia01:39:50
516NENAD CARIĆINDTINO SMOKOVIĆINDKALAFATIHrvatska01:42:26
615Alfred ŠirolSD TrickeriMartian Šajina IvetićSD TrickeriKonj(ado) TeaMHrvatska01:45:43
737Entoni ŠirolSD TrickeriEndi ŠirolSD TrickeriBig brothersHrvatska01:46:00
84Josipa RigoPaolo RigoRigoCroatia01:46:43
941Elvis KalčićMarija KaličMuž i ženaHrvatska01:46:52
1034Ronald KorotajMaksimilian KorotajBK BuzetLos Pollos HermanosHR01:51:27
1124Daniel KrajcarZoran BaričevićValežiHrvatska01:53:33
125Suzi LadavacSd TrickeriRonald LadavacSd TrickeriLadavciHrvatska01:54:46
1336Nikola RadićSD ProteusGoran MilohanićTK Albona ExtremePicugiCroatia01:55:40
1412Eduard BrecevicSrk AlbaIgor ZaharijaRa?ja Vas out of officeKrupna divljačHrvatska02:03:23
157David UjčićAlbert IvančićSIMENTALCIHrvatska02:03:46
1633Stefan WeidlichSRK AlbaIgor ĐokićSRK AlbaTeam AlbaHrvatska02:05:47
1732Sandi MilohanićTk Albona ExtremeIvana PuškarićTk Albona ExtremeHakuna MatataCroatia02:06:40
188Siniša SeferovićTrickeriPetra RimanićindUpiši ime timaHrvatska02:08:26
1940Mauro BarbieriRoberto BaričevićBaljaniHrvatska02:08:29
2013Toni BankoVedran PilatBrzi i zedniHrvatska02:08:47
2139Deni KrnjusBk NovigradDeni ErikBk NovigradLast minuteHrvatska02:08:49
2238Sandro LjubičićMiroslav MatišićGrađevinariHrvatska02:10:22
2319Iva BožacTomislav MarasKatrkadHrvatska02:10:47
2421Nenad LabinjanSebastijan LabinjanZakon braćeHrvatska02:14:17
2520Frederic-ivan silconiDSR UljanikFranko MarušićFun&runVodenjaciHrvatska02:18:00
2629Ivana KinkelaTorpedo runnersTomislav BrnčićAK KvarnerTeam KokolinaHrvatska02:18:25
2711Sanjin SrdočGoran PilatVisoki plavi dugokosi deckiHrvatska02:24:27
2818Mišel MošnjaRekreativo Rovinjsko SeloAlen PokrajacRekreativo Rovinjsko SeloDuo KARAMAJIHrvatska02:24:27
2928Valentin RimanićRenato ŽgombaČokolada i kakaoCroatia02:26:27
302Matej ModrušanGoran ModrušanSRU "Infinitus"2/3 modriceHR02:32:32
3110Natali PilatLivio BrajkovićNever give upHrvatska02:35:00
3214Ervin JagatićTomislav BlažekNapaka++Hrvatska02:36:00
3325Vedran UjčićRV out off OfficeNadan KosanovićINDČELAVAC I BEZ KOSEIstra02:39:50
3417Suzana LakovićKristina OpatićŠizika i Majstor FantazHrvatska02:41:23
351Dragan BrečevićMarko CerovacDiMHR02:53:21
369Emina SmajlovićMia ŽagarGuskiceHrvatska02:54:31

Rezultati utrke

Rezultati timska - mix i žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
115Alfred ŠirolSD TrickeriMartian Šajina IvetićSD TrickeriKonj(ado) TeaMHrvatska01:45:43
24Josipa RigoPaolo RigoRigoCroatia01:46:43
341Elvis KalčićMarija KaličMuž i ženaHrvatska01:46:52
424Daniel KrajcarZoran BaričevićValežiHrvatska01:53:33
55Suzi LadavacSd TrickeriRonald LadavacSd TrickeriLadavciHrvatska01:54:46
632Sandi MilohanićTk Albona ExtremeIvana PuškarićTk Albona ExtremeHakuna MatataCroatia02:06:40
78Siniša SeferovićTrickeriPetra RimanićindUpiši ime timaHrvatska02:08:26
819Iva BožacTomislav MarasKatrkadHrvatska02:10:47
929Ivana KinkelaTorpedo runnersTomislav BrnčićAK KvarnerTeam KokolinaHrvatska02:18:25
1010Natali PilatLivio BrajkovićNever give upHrvatska02:35:00
1117Suzana LakovićKristina OpatićŠizika i Majstor FantazHrvatska02:41:23
129Emina SmajlovićMia ŽagarGuskiceHrvatska02:54:31

Rezultati utrke

Rezultati TRAIL 17,5 km

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1136Mauricio KrizmanicSD TrickeriHrvatska01:20:48
2132Marin BabnikSRK ALBAhrvatska01:29:19
3137Mauro ZohilSRK SutivanacHrvatska01:33:55
4142Nenad MilohanićHrvatska01:38:57
5126Josip PavlinABACUS TEAMCroatia01:41:02
6105Benjamin GuštinHrvatska01:42:04
7159Dalibor UkotaHrvatska01:42:19
8110Dean NivoselOlimpik umagHrvatska01:42:32
9117Goran HekKisele nogiHrvatska01:43:06
10144Renato SurijanSurijan TeamHrvatska01:45:00
11146Roberto BasiacoOlimpik UmagHrvatska01:45:09
12134Marko NuićOlimpik UmagHrvatska01:46:17
13147Roberto ŠpelićOlimpik UmagHrvatska01:46:50
1470Robert FlegarHrvatska01:46:55
15158Tomica KolenkoDecathlonHrvatskaS01:48:35
16112Denis BrozićOlimpik UmagHrvatska01:48:54
17149Slobodan GojkoPocasni krugHrvatska01:49:18
1869Sandi LukšićHrvatska01:50:01
19115Filip LisacFoxRunHrvatska01:52:23
20124Jakov ŠuranIstra01:52:52
21129Luka VišićGSUHrvatska01:52:57
22104Antun PortnerOlimpik UmagHrvatska01:53:01
23150Srđan BožićSD TrickeriHrvatska01:54:06
24123Ivan LoncarSD TrickeriHR01:55:06
25114Duško BrdarOlimpik UmagHrvatska01:55:55
26108DANIJELA ĆOSIĆTK PULSHRVATSKA01:56:28
27100Ana BenčićOlimpik UmagCroatia01:56:49
28133Marko MilevojOlimpik UmagHrvatska01:56:49
29143Nina Ladavac01:57:11
30135Massimo HreljaTK PULAHRVATSKA01:58:16
31131Marijan PaulišićHrvatska02:03:39
32138Mihaela KaligariHrvatska02:03:40
33127Ketrin VelićOlimpik UmagHrvatska02:10:27
34145Roberto BačićRun&FunHrvatska02:14:37
35125Jasmina VojnikovićINDHrvatska02:16:34
36148Sandra MartinovićHrvatska02:17:21
37139Mirjana BeračOLIMPIK UMAGHRVATSKA02:17:29
38122Iva NuićOlimpik UmagHrvatska02:18:26
39107Daniel VidanSAD TrickeriHrvatska02:18:28
40103Antonela BašićHrvatska02:18:40
41128Lea HekHrvatska02:18:41
42111Dejan BuićDSR "Run&Fun"Hrvatska02:19:21
43119Gracijela GrubisaSD TrickeriHr02:21:22
44155Vedran KovačićOLIMPIK UMAGHRVATSKA02:22:28
45153TISA ĆUS KOVAČIĆOLIMPIK UMAGHRVATSKA02:22:29
4668Elvis PincinHrvatska02:23:06
47121Iva Rogulj HreljaTK PULAHRVATSKA02:24:22
48154VANESA Peruško TopicTK PULAHRVATSKA02:24:23
49109Darko KajfešTK PulaHrvatska02:24:24
50120haris vojnikovicindHrvatska02:24:32
51152Suzana SokačDSR Run&Fun/IPA IstraHrvatska02:33:50
52102Andrei Zvonimir CrnkovićGSUHrvatska02:33:55
53141Natalija GlavinićOlimpik UmagHrvatska02:35:54
54118Gordana OstovićDSR Run&Fun/IPA IstraHrvatska02:46:06
5571Sanja BonacaHrvatska02:46:07
56106Bojan DodićRecreativo Rov.SeloHrvatska03:14:44
57140Mirjana Frantal JadreškoHrvatska03:18:27

Rezultati utrke

Rezultati TRAIL 17,5 km - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1108DANIJELA ĆOSIĆTK PULSHRVATSKA01:56:28
2100Ana BenčićOlimpik UmagCroatia01:56:49
3143Nina Ladavac01:57:11
4138Mihaela KaligariHrvatska02:03:40
5127Ketrin VelićOlimpik UmagHrvatska02:10:27
6125Jasmina VojnikovićINDHrvatska02:16:34
7148Sandra MartinovićHrvatska02:17:21
8139Mirjana BeračOLIMPIK UMAGHRVATSKA02:17:29
9122Iva NuićOlimpik UmagHrvatska02:18:26
10103Antonela BašićHrvatska02:18:40
11128Lea HekHrvatska02:18:41
12119Gracijela GrubisaSD TrickeriHr02:21:22
13153TISA ĆUS KOVAČIĆOLIMPIK UMAGHRVATSKA02:22:29
14121Iva Rogulj HreljaTK PULAHRVATSKA02:24:22
15154VANESA Peruško TopicTK PULAHRVATSKA02:24:23
16152Suzana SokačDSR Run&Fun/IPA IstraHrvatska02:33:50
17141Natalija GlavinićOlimpik UmagHrvatska02:35:54
18118Gordana OstovićDSR Run&Fun/IPA IstraHrvatska02:46:06
1971Sanja BonacaHrvatska02:46:07
20140Mirjana Frantal JadreškoHrvatska03:18:27

PAZINČICA KIDS TRAIL RUN:
 
PREDŠKOLARCI:
DEČKI
1. Juraj Ćus
2. David Košeto
3. Leni Brečević
4. Stefan Prekalj
5. David Krstić
6. Petar Lenček
7. Lukas Bojić
8. Patrik Rusac
9. Paolo Rusac
10. David Damjanić
11. Paolo Križmanić
12. Patrik Boić
13. Robi Baničić
14. Ian Babnik
15. Luka Baša
16. Sandro Križmanić
 
CURE
1. Ana Ivetić
2. Ema Šuran
3. Ana Lakača
4. Ana Zorko
5. Dora Sirnić
6. Tonka Nefat
7. Tea Damjanić
8. Izabela Damjanić
9. Tonka Lončar
10. Tonka Juričić
11. Lucija Šišović
12. Lucjija Pilat
13. Nikol Elmira Jurman
 
 
1-4 RAZRED:
DEČKI
1. Suri Spremo Hodžić
2. Benedikt Palić
3. Tin Čotar
4. Luka Košeto
5. Noa Šuran
6. Stefan Gojko
 
CURE
1. Mia Babnik
2. Tara Spremo Hodžić
3. Milica Gojko
4. Tea Šaponja
5. Nina Čotar
6. Petra Šaponja
7. Ema Surijan
8. Noemi Kosanović
9. Dora Ujčić
10. Vida Juričić
 
 
5-8. RAZRED
CURE
1. Nina Cvijanović
2. Anika Milevoj