Rezultati dječje

 Sunny+Urban - muškarci

Pozicija Startni broj Ime i prezime Klub Država Rezultat
1 2 Andraz Hribar Srk Puls Slovenija 3:49:31
2 17 Matic Modic TK Ljubljana slovenia 3:51:27
3 18 Mauricio Krizmanic TK Albona Trickeri Hrvatska 4:07:53
4 19 Miha Škulj   Slovenija 4:10:43
5 5 Aleš Rijavec MTB trail center Kočevje SLO 4:17:05
6 9 Fabio Petrizzo Atletica Buja Italy 4:33:41
7 20 Miroslav Maršanić   Hrvatska 4:34:30
8 10 Goran Poznanović A. K. Plitvice Hrvatska 4:38:35
9 25 Tomislav Klančnik TKA Slovenija 4:39:27
10 24 Ritter Markus   Austria 4:56:09
11 28 Veljano Brnobič ŠD TEKAČI Z OBALE Slovenija 5:56:54
12 11 Gordan Deluka Torpedo runners Hrvatska 6:10:12
13 21 Nikola Zidaric   Croatia 6:14:27
14 27 Vedran Mohorovičić   Hrvatska 6:19:40
15 366 Ranko Grković Trickeri Hrvatska 6:28:31
16 23 Primož Kosmač   Slovenija 6:55:31
17 130 Vladimir Dobrivojević     7:04:41
18 64 Mladen Živčić   Slovenija 7:20:43
19 101 Lado Krašovec   Slovenija 8:08:50

Sunny+Urban - žene

Pozicija Startni broj Ime i prezime Klub Država Rezultat
1 410 Bogdana Krašovec   Slovenija 5:43:16
2 14 Karla Oblak Nuvola slovenia 6:15:48
3 15 Kristina Afrić   Hrvatska 6:45:45
4 16 Maja Filipović Olimpik Umag Hr 7:14:45
5 22 Paola Ellero Atletica Buja Italy 7:17:03
6 134 Jelena Rosandić   Slovenija 7:23:13
7 29 Vera Franc OK Kapela, Zagreb Hrvatska 7:32:10
8 3 Alenka Kosmač   Slovenija 8:16:35

Ostali rezultati

Rezultati utrke

Rezultati urban

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDr탑avaRezultat
1316Matic ModicTK Ljubljanaslovenia00:57:45
2301Andraz HribarSrk PulsSlovenija00:59:09
3317Mauricio KrizmanicTK Albona TrickeriHrvatska01:00:52
4326Vedran MohorovičićHrvatska01:01:30
5318Miha ŠkuljSlovenija01:01:44
6304Aleš RijavecMTB trail center KočevjeSLO01:02:47
7354Marko MarinkovićGusariCroatia01:04:34
8407Marino JurcanTriatlon klub PulaHrvatska01:05:57
9309Goran PoznanovićA. K. PlitviceHrvatska01:06:26
10308Fabio PetrizzoAtletica BujaItaly01:06:45
11319Miroslav MaršanićHrvatska01:08:10
12387Vedran ValeHrvatska01:08:46
13324Tomislav KlančnikTKASlovenija01:09:38
14303Alessandro Plainojalmicco corseitaly01:09:53
15358Milan Kukuljanindcroatia01:10:27
16368Robert BertetićSD TrickeriHrvatska01:10:27
17323Ritter MarkusAustria01:11:56
18369Ronald KorotajINDHrvatska01:12:33
19355Marta MocinicHrvatska01:12:56
20375Simon BatističŠD Elektro PrimorskaSlovenija01:14:31
21349Jelena ĐorđevićGusariHrvatska01:14:42
22310Gordan DelukaTorpedo runnersHrvatska01:15:20
23409Senka SenkovićVrsarHrvatska01:16:28
24300Lorella VisintinTeenagersItaliy01:16:43
25378Slobodan GojkoHrvatska01:17:19
26333Ivan IvekićTorpedo runnersHrvatska01:18:02
27351Lucas DaelsBelgium01:18:45
28406Cristina Giustoasd triathlon lignano sabbiadoitaly01:18:47
29410Bogdana KrašovecSlovenija01:19:09
30335Ante TibljašTorpedoRunnersiHrvatska01:19:10
31353Marko RubaAdrenalinaHrvatska01:19:41
32360Miroslav Trahlicindcroatia01:20:33
33365Petra RitterAustria01:21:11
34384Valentina StanissaINDHrvatska01:22:41
35357Martina Šajina IvetićSD TrickeriHrvatska01:23:18
36381Suzi LadavacSD TrickeriHrvatska01:23:18
37347Ivana KinkelaTorpedo RunnersHrvatska01:23:26
38408Damir PopovićHrvatska01:23:33
39408Dragan DrobacHrvatska01:23:33
40363Nina KarlićKi fa menoHrvatska01:23:34
41327Veljano BrnobičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:24:06
42313Karla OblakNuvolaslovenia01:24:40
43332Alfio HarićDSR Run & FunHrvatska01:24:47
44356Martina Gerbec MatićTorpedo RunnersHrvatska01:25:49
45386Vedran Matić-Hrvatska01:25:50
46390Zorica AndrićHrvatska01:26:28
47389Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:27:12
48314Kristina AfrićHrvatska01:27:35
49338Branka MaleševićTorpedo runnersHrvatska01:27:47
50395Tatjana MičovičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:27:50
51320Nikola ZidaricCroatia01:28:32
52350Katja RubešaTorpedo runnersHrvatska01:28:59
53379Suzana Tramte/Slovenia01:31:01
54380Igor Stefano BrkarićTHE RED TEAMHrvatska01:32:49
55322Primož KosmačSlovenija01:32:51
56403Mladen ŽivčićSlovenija01:33:10
57339Dajana ŠarićINDHrvatska01:33:20
58340Dalibor JanjatovićVK Adriaco PorečHrvatska01:33:20
59341Denisa DujmićTorpedo RunnersHrvatska01:33:20
60344Ingrid Kukuljanindcroatia01:33:20
61345Irena KodraŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:33:20
62348Jadranka DragičevićTorpedo runnersHrvatska01:33:20
63366Ranko GrkovićTrickeriHrvatska01:33:20
64400Ksenija VrčkovnikŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:33:48
65397Sanela KadičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:06
66396Liljana SergašŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:06
67399Franko SkokŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:06
68398Zoran StojanovičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:09
69342Gianni MiglioranzaSlovenia01:35:10
70371Sandra DelukaTorpedo runnersHrvatska01:35:10
71402Vladimir DobrivojevićHrvatska01:35:11
72404Jelena RosandićSlovenija01:35:40
73394Katja LazarŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:36:01
74393Tjaša JermanŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:36:01
75315Maja FilipovićOlimpik UmagHr01:36:14
76346Iva BuškulićTorpedo runnersHrvatska01:38:37
77352Ljiljana PavlovićTorpedo runnersHrvatska01:38:37
78372Sanja Cinkopan KorotajINDHrvatska01:38:43
79388Veronika Brčićtorpedo runnershrvatska01:40:59
80321Paola ElleroAtletica BujaItaly01:41:00
81370Sanda ZoricaTorpedo runnersHrvatska01:41:40
82334Anamarija AlićTorpedo RunnersHrvatska01:47:02
83383Tamara Iharos-Hrvatska01:47:25
84361Nada KaštelanHrvatska01:51:52
85392Irena KajfežŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:52:36
86391Barbara Kajfež MalovecŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:52:36
87330Aleksandra Deluka TibljasTorpedoRunnersHrvatska01:53:02
88364Petra JerkicHrvatska01:53:03
89302Alenka KosmačSlovenija01:55:21
90405Lado KrašovecSlovenija01:55:21
91367Renata ŠeverdijaTorpedo RunnersHrvatska02:03:31
92382Tamara DespotovicTorpedo RunnersHrvatska02:05:41
93385Vanessa PibernikTorpedo runnersHrvatska02:05:41
94328Vera FrancOK Kapela, ZagrebHrvatska02:12:35
305Ana RumihaPokret OdmoraCroatiaDNF
306Andrej ZamanŠD Tekači Vipavske dolineSlovenijaDNF
307Borko ZuganSRK RikaHrvatskaDNF
311Ivana IvandijaIndHrvatskaDNF
312Josipa PavlovicTorpedo runnersHrvatskaDNF
325Vanja VukičevićSrk PULSCroatiaDNF
329Vjekoslav IvandijaIndHrvatskaDNF
331Alen AničićIndividualHrvatskaDNF
336Asia ButinarŠD TEKAČI Z OBALESlovenijaDNF
337Bernarda HabeŠD TEKAČI Z OBALESlovenijaDNF
343Goran MatešićindividualnoHrvatskaDNF
359Mirela JurčićindividualnoHrvatskaDNF
362Neven VoricHrvatskaDNF
373Sanja KauzlarićTorpedo runnersHrvatskaDNF
374Saša RadolaLimitlessHrvatskaDNF
376Simona GlavanŠD TEKAČI Z OBALESlovenijaDNF
377Simona KomenTorpedo runnersHrvatskaDNF
401David DiličŠD TEKAČI Z OBALESlovenijaDNF

Rezultati utrke

Rezultati urban - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1316Matic ModicTK Ljubljanaslovenia00:57:45
2301Andraz HribarSrk PulsSlovenija00:59:09
3317Mauricio KrizmanicTK Albona TrickeriHrvatska01:00:52
4326Vedran MohorovičićHrvatska01:01:30
5318Miha ŠkuljSlovenija01:01:44
6304Aleš RijavecMTB trail center KočevjeSLO01:02:47
7354Marko MarinkovićGusariCroatia01:04:34
8407Marino JurcanTriatlon klub PulaHrvatska01:05:57
9309Goran PoznanovićA. K. PlitviceHrvatska01:06:26
10308Fabio PetrizzoAtletica BujaItaly01:06:45
11319Miroslav MaršanićHrvatska01:08:10
12387Vedran ValeHrvatska01:08:46
13324Tomislav KlančnikTKASlovenija01:09:38
14303Alessandro Plainojalmicco corseitaly01:09:53
15358Milan Kukuljanindcroatia01:10:27
16368Robert BertetićSD TrickeriHrvatska01:10:27
17323Ritter MarkusAustria01:11:56
18369Ronald KorotajINDHrvatska01:12:33
19375Simon BatističŠD Elektro PrimorskaSlovenija01:14:31
20310Gordan DelukaTorpedo runnersHrvatska01:15:20
21378Slobodan GojkoHrvatska01:17:19
22333Ivan IvekićTorpedo runnersHrvatska01:18:02
23351Lucas DaelsBelgium01:18:45
24335Ante TibljašTorpedoRunnersiHrvatska01:19:10
25353Marko RubaAdrenalinaHrvatska01:19:41
26360Miroslav Trahlicindcroatia01:20:33
27408Damir PopovićHrvatska01:23:33
28408Dragan DrobacHrvatska01:23:33
29327Veljano BrnobičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:24:06
30332Alfio HarićDSR Run & FunHrvatska01:24:47
31386Vedran Matić-Hrvatska01:25:50
32320Nikola ZidaricCroatia01:28:32
33380Igor Stefano BrkarićTHE RED TEAMHrvatska01:32:49
34322Primož KosmačSlovenija01:32:51
35403Mladen ŽivčićSlovenija01:33:10
36340Dalibor JanjatovićVK Adriaco PorečHrvatska01:33:20
37366Ranko GrkovićTrickeriHrvatska01:33:20
38399Franko SkokŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:06
39398Zoran StojanovičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:09
40342Gianni MiglioranzaSlovenia01:35:10
41402Vladimir DobrivojevićHrvatska01:35:11
42405Lado KrašovecSlovenija01:55:21

Rezultati utrke

Rezultati urban - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1355Marta MocinicHrvatska01:12:56
2349Jelena ĐorđevićGusariHrvatska01:14:42
3409Senka SenkovićVrsarHrvatska01:16:28
4300Lorella VisintinTeenagersItaliy01:16:43
5406Cristina Giustoasd triathlon lignano sabbiadoitaly01:18:47
6410Bogdana KrašovecSlovenija01:19:09
7365Petra RitterAustria01:21:11
8384Valentina StanissaINDHrvatska01:22:41
9357Martina Šajina IvetićSD TrickeriHrvatska01:23:18
10381Suzi LadavacSD TrickeriHrvatska01:23:18
11347Ivana KinkelaTorpedo RunnersHrvatska01:23:26
12363Nina KarlićKi fa menoHrvatska01:23:34
13313Karla OblakNuvolaslovenia01:24:40
14356Martina Gerbec MatićTorpedo RunnersHrvatska01:25:49
15390Zorica AndrićHrvatska01:26:28
16389Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:27:12
17314Kristina AfrićHrvatska01:27:35
18338Branka MaleševićTorpedo runnersHrvatska01:27:47
19395Tatjana MičovičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:27:50
20350Katja RubešaTorpedo runnersHrvatska01:28:59
21379Suzana Tramte/Slovenia01:31:01
22339Dajana ŠarićINDHrvatska01:33:20
23341Denisa DujmićTorpedo RunnersHrvatska01:33:20
24344Ingrid Kukuljanindcroatia01:33:20
25345Irena KodraŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:33:20
26348Jadranka DragičevićTorpedo runnersHrvatska01:33:20
27400Ksenija VrčkovnikŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:33:48
28397Sanela KadičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:06
29396Liljana SergašŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:34:06
30371Sandra DelukaTorpedo runnersHrvatska01:35:10
31404Jelena RosandićSlovenija01:35:40
32394Katja LazarŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:36:01
33393Tjaša JermanŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:36:01
34315Maja FilipovićOlimpik UmagHr01:36:14
35346Iva BuškulićTorpedo runnersHrvatska01:38:37
36352Ljiljana PavlovićTorpedo runnersHrvatska01:38:37
37372Sanja Cinkopan KorotajINDHrvatska01:38:43
38388Veronika Brčićtorpedo runnershrvatska01:40:59
39321Paola ElleroAtletica BujaItaly01:41:00
40370Sanda ZoricaTorpedo runnersHrvatska01:41:40
41334Anamarija AlićTorpedo RunnersHrvatska01:47:02
42383Tamara Iharos-Hrvatska01:47:25
43361Nada KaštelanHrvatska01:51:52
44392Irena KajfežŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:52:36
45391Barbara Kajfež MalovecŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:52:36
46330Aleksandra Deluka TibljasTorpedoRunnersHrvatska01:53:02
47364Petra JerkicHrvatska01:53:03
48302Alenka KosmačSlovenija01:55:21
49367Renata ŠeverdijaTorpedo RunnersHrvatska02:03:31
50382Tamara DespotovicTorpedo RunnersHrvatska02:05:41
51385Vanessa PibernikTorpedo runnersHrvatska02:05:41
52328Vera FrancOK Kapela, ZagrebHrvatska02:12:35

Rezultati utrke

Rezultati sunny

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
12Andraz HribarSrk PulsSlovenija02:50:22
217Matic ModicTK Ljubljanaslovenia02:53:42
3100Olda JanečekKolland Topsport GaalAustria02:55:37
467Ivan DiklićKaštelirHrvatska02:59:52
518Mauricio KrizmanicTK Albona TrickeriHrvatska03:07:01
619Miha ŠkuljSlovenija03:08:59
763Igor RudanTiki TeamHrvatska03:09:45
897Mitja VolčanšekIstrski tovarSlovenija03:10:45
9109Samo KnafeljSlovenia03:11:22
1094Milan BudinskiNOHrvatska03:12:51
11143Ervin Radulović03:13:17
1269Ivan KernjusTk Tar-VabrigaHRV03:13:32
13125VEDRAN DAKIĆXHRVATSKA03:13:36
148Borko ZuganSRK RikaHrvatska03:13:56
155Aleš RijavecMTB trail center KočevjeSLO03:14:18
1652edi sorgoISTRSKI TOVARSlovenija03:16:49
1739Bruno RadićTk.DoPunteiNazadHrvatska03:16:59
1885Marko TomićOlimpik UmagHrvatska03:24:29
1989Martin VolkSlovenija03:26:09
2020Miroslav MaršanićHrvatska03:26:20
219Fabio PetrizzoAtletica BujaItaly03:26:56
2288Martin ZidarićSD Trickeri/SRK RikaHrvatska03:27:14
2350Dino DejakVK ADRIACO POREČHrvatska03:28:52
2425Tomislav KlančnikTKASlovenija03:29:49
25142Nenad OstojićAK Jastreb 99Hrvatska03:30:48
2610Goran PoznanovićA. K. PlitviceHrvatska03:32:09
2781Alex ĐakovićSK Alba/SK RikaHrvatska03:36:03
2876Kristijan ZrinićSRK AlbaCroatia03:39:50
29103Peter MacuhTeam GrmadaSlovenija03:40:20
3037Bernard PerkovićDSR Run & FunCroatia03:41:55
3168Ivan BankovićSrk PulsHrvatska03:43:13
3224Ritter MarkusAustria03:44:13
33110Sanel HrvatinDSR Run & FunCroatia03:44:50
34111Sanja VebsterTekaška skupina JeseniceSlovenia03:45:23
35116Siniša IvankovićDSR Run & FunCroatia03:45:23
3673Josip PavlinINDHrvatska03:45:39
3754Florijan BanSRK RIKAHrvatska03:50:38
3851Draga ŽbontarTekaška skupina JeseniceSlovenija03:51:14
3953Emir JakupovićJAKI Labrador teamCroatia03:53:53
4038Bojan KramarKGT PapežSlovenija03:56:13
4182Marina RotarOlimpik UmagHrvatska03:56:58
4249Denis KrizmanićIndividualHrvatska03:57:12
43129Vladimir LjubešićSrk PulsHrvatska03:57:34
4434Andrej BergantSlovenija03:58:20
45108Rok ZupančičSlovenija03:59:55
46114Saša ČabaravdićDSR Run & FunCroatia04:01:27
4735Andrej OgrajenšekSlovenia04:02:39
4893MICHELA BIACCAASD G.S. SAN GIACOMOITALY04:03:20
49107Roberto BasiacoOlimpik UmagHrvatska04:06:00
5078Luka ŠkropetaOlimpik RunHrvatska04:07:45
5145Dean NovoselOlimpik umagHrvatska04:07:46
52120Tomislav SpanjolTK DoPunteiNazadHrvatska04:08:23
53102Patrik GortanIndHrvatska04:08:32
547Andrej ZamanŠD Tekači Vipavske dolineSlovenija04:08:38
55104Robert FlegarTK PulaHrvatska04:08:53
56121Toni DrandićHrvatska04:09:45
57133Marko NuićOlimpik UmagHrvatska04:13:13
5883Mario VurnekAtletski klub PlitviceHrvatska04:13:43
5960Igor PrenzDSR Run & FunCroatia04:17:13
6061Igor FabrisindHrvatska04:17:14
6133Ana BenčićOlimpik UmagHrvatska04:17:16
62124Vedran KovačićCroatia04:17:17
63132Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaHrvatska04:17:17
6443Dalibor FućakGtthrvatska04:18:58
6512Ivana IvandijaIndHrvatska04:19:10
6630Vjekoslav IvandijaIndHrvatska04:19:10
67106Roberto ŠpelićOlimpik UmagHrvatska04:20:58
68128Viliam GašpariniDSR Run & FunCroatia04:23:11
69136Bogdana KrašovecSlovenija04:24:07
70117Stanko RazbojnikovDSR Run & FunCroatia04:24:29
7144Damir BlaškovićDSR Run & FunCroatia04:24:52
7298Neven MijanovićOlimpik UmagHrvatska04:25:36
73126Vedrana MaršićSRK PULSHrvatska04:25:36
7487Marko NovakUltra trail RibnicaSlovenija04:25:59
7599Nuša JelencTekaška skupina JeseniceSlovenija04:26:19
76122Urška RobnikIPA KLUB LJUBLJANASlovenina04:26:19
77127Vesna VareškoDSR Run & FunCroatia04:28:04
7892Melanie Edlingerpewag racing teamAustria04:28:07
7948Denis DrandićDSR Run & FunCroatia04:32:42
8090Maša JerinDSR Run & FunCroatia04:32:42
8128Veljano BrnobičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija04:32:48
8241Cristina Vojić KrajcarOlimpic running team UmagHrvatska04:36:18
83115Saša Rot ZankolaOlimpik UmagHrvatska04:36:18
8479Luka ŠpanjolCroatia04:39:46
8584Marko Mataija ValhOLIMPIK UMAGHrvatska04:43:19
86131Bogdan KozinaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija04:45:14
8721Nikola ZidaricCroatia04:45:55
8814Karla OblakNuvolaslovenia04:51:08
8975Koljka ScoriaINDHrvatska04:51:13
90105Roberto BačićDSR Run & FunCroatia04:51:13
9174Ketrin VelićOlimpik UmagHrvatska04:52:16
9286Marko MilevojOlimpik UmagHrvatska04:52:16
9366Ivan PauletićDSR Run & FunCroatia04:52:28
9455Gabi GabelicaZTŠCroatia04:52:50
9511Gordan DelukaTorpedo runnersHrvatska04:54:52
9636Barbara KešmerDSR Run & FunCroatia04:54:52
9777Laura JakovčićAK SljemeHrvatska04:54:52
9856Ranko GrkovićTrickeriHrvatska04:55:11
9947Denis BrozićOlimpik UmagHrvatska05:08:12
10065Iva NuićOlimpik UmagHrvatska05:08:12
10115Kristina AfrićHrvatska05:18:10
10227Vedran MohorovičićHrvatska05:18:10
10329Vera FrancOK Kapela, ZagrebHrvatska05:19:35
104119Tamara ZebaTorpedo RunnersHrvatska05:19:52
105123Valter PutinjaSD TrickeriHrvatska05:19:52
10658Igor VrataricINDHrvatska05:21:01
10796Mirjana BeračOLIMPIK UMAGCroatia05:21:46
10823Primož KosmačSlovenija05:22:40
10959Igor Reščičšd 3 šport koperslovenija05:22:40
110130Vladimir Dobrivojević05:29:30
111137Metka PiklŠD TEKAČI Z OBALESlovenija05:33:35
112139Slobodanka PeranŠD TEKAČI Z OBALESlovenija05:33:35
11322Paola ElleroAtletica BujaItaly05:36:03
11416Maja FilipovićOlimpik UmagHr05:38:31
115134Jelena RosandićSlovenija05:47:33
11664Mladen ŽivčićSlovenija05:47:33
11772Jasmina VojnikovićINDHrvatska05:49:26
118112Sanja BonacaDSR Run & FunCroatia06:13:29
119101Lado KrašovecSlovenija06:13:29
1203Alenka KosmačSlovenija06:21:14
12132Ana Barać DobranDSR Run & FunCroatia06:26:42
12295Mirjana Frantal JadreškoHrvatska06:26:42
123118Suzana SokačDSR Run & FunCroatia06:26:42
6Ana RumihaPokret OdmoraCroatiaDNF
13Josipa PavlovicTorpedo runnersHrvatskaDNF
26Vanja VukičevićSrk PULSCroatiaDNF
31Aleksandar ĆosoDSR Run & FunCroatiaDNF
42Dalibor UkotaSRK PULSHRDNF
46Dejan BuićDSR Run & FunCroatiaDNF
57Gordana OstovićDSR Run & FunCroatiaDNF
62Igor OstovićINDHrvatskaDNF
70Ivona PierobonHrvatskaDNF
71Jana Benvegnu LebanOlimpik UmagHrvatskaDNF
80Magda RomićDSR Run & FunCroatiaDNF
91Mauro ZohilSRK SutivanacHrvatskaDNF
113Sanja Mitar VlašićDSR Run & FunCroatiaDNF

Rezultati utrke

Rezultati sunny - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDr탑avaRezultat
12Andraz HribarSrk PulsSlovenija02:50:22
217Matic ModicTK Ljubljanaslovenia02:53:42
3100Olda JanečekKolland Topsport GaalAustria02:55:37
467Ivan DiklićKaštelirHrvatska02:59:52
518Mauricio KrizmanicTK Albona TrickeriHrvatska03:07:01
619Miha ŠkuljSlovenija03:08:59
763Igor RudanTiki TeamHrvatska03:09:45
897Mitja VolčanšekIstrski tovarSlovenija03:10:45
9109Samo KnafeljSlovenia03:11:22
1094Milan BudinskiNOHrvatska03:12:51
11143Ervin Radulović03:13:17
1269Ivan KernjusTk Tar-VabrigaHRV03:13:32
13125VEDRAN DAKIĆXHRVATSKA03:13:36
148Borko ZuganSRK RikaHrvatska03:13:56
155Aleš RijavecMTB trail center KočevjeSLO03:14:18
1652edi sorgoISTRSKI TOVARSlovenija03:16:49
1739Bruno RadićTk.DoPunteiNazadHrvatska03:16:59
1885Marko TomićOlimpik UmagHrvatska03:24:29
1989Martin VolkSlovenija03:26:09
2020Miroslav MaršanićHrvatska03:26:20
219Fabio PetrizzoAtletica BujaItaly03:26:56
2288Martin ZidarićSD Trickeri/SRK RikaHrvatska03:27:14
2350Dino DejakVK ADRIACO POREČHrvatska03:28:52
2425Tomislav KlančnikTKASlovenija03:29:49
25142Nenad OstojićAK Jastreb 99Hrvatska03:30:48
2610Goran PoznanovićA. K. PlitviceHrvatska03:32:09
2781Alex ĐakovićSK Alba/SK RikaHrvatska03:36:03
2876Kristijan ZrinićSRK AlbaCroatia03:39:50
29103Peter MacuhTeam GrmadaSlovenija03:40:20
3037Bernard PerkovićDSR Run & FunCroatia03:41:55
3168Ivan BankovićSrk PulsHrvatska03:43:13
3224Ritter MarkusAustria03:44:13
33110Sanel HrvatinDSR Run & FunCroatia03:44:50
34116Siniša IvankovićDSR Run & FunCroatia03:45:23
3573Josip PavlinINDHrvatska03:45:39
3654Florijan BanSRK RIKAHrvatska03:50:38
3753Emir JakupovićJAKI Labrador teamCroatia03:53:53
3838Bojan KramarKGT PapežSlovenija03:56:13
3949Denis KrizmanićIndividualHrvatska03:57:12
40129Vladimir LjubešićSrk PulsHrvatska03:57:34
4134Andrej BergantSlovenija03:58:20
42108Rok ZupančičSlovenija03:59:55
43114Saša ČabaravdićDSR Run & FunCroatia04:01:27
4435Andrej OgrajenšekSlovenia04:02:39
45107Roberto BasiacoOlimpik UmagHrvatska04:06:00
4678Luka ŠkropetaOlimpik RunHrvatska04:07:45
4745Dean NovoselOlimpik umagHrvatska04:07:46
48120Tomislav SpanjolTK DoPunteiNazadHrvatska04:08:23
49102Patrik GortanIndHrvatska04:08:32
507Andrej ZamanŠD Tekači Vipavske dolineSlovenija04:08:38
51104Robert FlegarTK PulaHrvatska04:08:53
52121Toni DrandićHrvatska04:09:45
53133Marko NuićOlimpik UmagHrvatska04:13:13
5483Mario VurnekAtletski klub PlitviceHrvatska04:13:43
5560Igor PrenzDSR Run & FunCroatia04:17:13
5661Igor FabrisindHrvatska04:17:14
57124Vedran KovačićCroatia04:17:17
5843Dalibor FućakGtthrvatska04:18:58
5930Vjekoslav IvandijaIndHrvatska04:19:10
60106Roberto ŠpelićOlimpik UmagHrvatska04:20:58
61128Viliam GašpariniDSR Run & FunCroatia04:23:11
62117Stanko RazbojnikovDSR Run & FunCroatia04:24:29
6344Damir BlaškovićDSR Run & FunCroatia04:24:52
6498Neven MijanovićOlimpik UmagHrvatska04:25:36
6587Marko NovakUltra trail RibnicaSlovenija04:25:59
6648Denis DrandićDSR Run & FunCroatia04:32:42
6728Veljano BrnobičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija04:32:48
6879Luka ŠpanjolCroatia04:39:46
6984Marko Mataija ValhOLIMPIK UMAGHrvatska04:43:19
70131Bogdan KozinaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija04:45:14
7121Nikola ZidaricCroatia04:45:55
72105Roberto BačićDSR Run & FunCroatia04:51:13
7386Marko MilevojOlimpik UmagHrvatska04:52:16
7466Ivan PauletićDSR Run & FunCroatia04:52:28
7511Gordan DelukaTorpedo runnersHrvatska04:54:52
7656Ranko GrkovićTrickeriHrvatska04:55:11
7747Denis BrozićOlimpik UmagHrvatska05:08:12
7827Vedran MohorovičićHrvatska05:18:10
79123Valter PutinjaSD TrickeriHrvatska05:19:52
8058Igor VrataricINDHrvatska05:21:01
8123Primož KosmačSlovenija05:22:40
8259Igor Reščičšd 3 šport koperslovenija05:22:40
83130Vladimir Dobrivojević05:29:30
8464Mladen ŽivčićSlovenija05:47:33
85101Lado KrašovecSlovenija06:13:29

Rezultati utrke

Rezultati sunny - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1111Sanja VebsterTekaška skupina JeseniceSlovenia03:45:23
251Draga ŽbontarTekaška skupina JeseniceSlovenija03:51:14
382Marina RotarOlimpik UmagHrvatska03:56:58
493MICHELA BIACCAASD G.S. SAN GIACOMOITALY04:03:20
533Ana BenčićOlimpik UmagHrvatska04:17:16
6132Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaHrvatska04:17:17
712Ivana IvandijaIndHrvatska04:19:10
8136Bogdana KrašovecSlovenija04:24:07
9126Vedrana MaršićSRK PULSHrvatska04:25:36
1099Nuša JelencTekaška skupina JeseniceSlovenija04:26:19
11122Urška RobnikIPA KLUB LJUBLJANASlovenina04:26:19
12127Vesna VareškoDSR Run & FunCroatia04:28:04
1392Melanie Edlingerpewag racing teamAustria04:28:07
1490Maša JerinDSR Run & FunCroatia04:32:42
1541Cristina Vojić KrajcarOlimpic running team UmagHrvatska04:36:18
16115Saša Rot ZankolaOlimpik UmagHrvatska04:36:18
1714Karla OblakNuvolaslovenia04:51:08
1875Koljka ScoriaINDHrvatska04:51:13
1974Ketrin VelićOlimpik UmagHrvatska04:52:16
2055Gabi GabelicaZTŠCroatia04:52:50
2136Barbara KešmerDSR Run & FunCroatia04:54:52
2277Laura JakovčićAK SljemeHrvatska04:54:52
2365Iva NuićOlimpik UmagHrvatska05:08:12
2415Kristina AfrićHrvatska05:18:10
2529Vera FrancOK Kapela, ZagrebHrvatska05:19:35
26119Tamara ZebaTorpedo RunnersHrvatska05:19:52
2796Mirjana BeračOLIMPIK UMAGCroatia05:21:46
28137Metka PiklŠD TEKAČI Z OBALESlovenija05:33:35
29139Slobodanka PeranŠD TEKAČI Z OBALESlovenija05:33:35
3022Paola ElleroAtletica BujaItaly05:36:03
3116Maja FilipovićOlimpik UmagHr05:38:31
32134Jelena RosandićSlovenija05:47:33
3372Jasmina VojnikovićINDHrvatska05:49:26
34112Sanja BonacaDSR Run & FunCroatia06:13:29
353Alenka KosmačSlovenija06:21:14
3632Ana Barać DobranDSR Run & FunCroatia06:26:42
3795Mirjana Frantal JadreškoHrvatska06:26:42
38118Suzana SokačDSR Run & FunCroatia06:26:42

Rezultati utrke

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1245Mark BogatajSlovenia00:43:30
2238Luka Skocajsd 3 sportSlovenija00:49:38
3229Ivica SinčićKaštelirHrvatska00:49:48
4246Marko MeštrovićOlimpik UmagCroatia00:50:37
5240Luka KolarićHrvatska00:50:40
6274Tajda BogatajSlovenia00:51:03
7239Luka Kučerka/HRVATSKA00:51:54
8235Alessandro Plainojalmicco corseitaly00:54:35
9218Lorella VisintinTeenagersItaliy00:59:27
10268Cristina Giustoasd triathlon lignano sabbiadoitaly01:00:30
11205Saimon GrudiHrvatska01:00:56
12266piero moscardavodnjan-galižana01:01:21
13206Bojan Feležsd 3 sportSlovenija01:02:01
14213Denny Mmoscardafitness Youcroatia01:02:07
15214Dijana RabarSD TrickeriHrvatska01:03:15
16219Ekaterina TonačevaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:03:16
17263Petra RitterAustria01:03:33
18284Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:03:43
19278Christian ArnoldoItaly01:04:03
20233Lara KocjancicItaly01:04:11
21282Tomaž MlekužŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:04:19
22230Janko BulovićHrvatska01:04:37
23286Zvonimir Marićadidas runnersCroatia01:04:40
24203Andrej Franksd 3 sportSlovenija01:04:45
25212Denis BukovacBK NovigradHrvatska01:04:55
26209Danijel KlibaRekreativacHrvatska01:05:20
27216Dražen TomićINDHrvatska01:05:37
28255Nataša ŠipSlovenia01:07:01
29258Nikola IvoševićCroatia01:07:45
30244Marina CetinaHrvatska01:08:05
31208Damir PopovićHrvatska01:09:44
32215Doris BilićHrvatska01:10:20
33227Žuža GotesmanDSR Run & FunCroatia01:10:50
34200Alen CigićDSR Run & FunCroatia01:10:50
35210Davor RaunićDSR Run & FunCroatia01:10:50
36251Mima ValićDSR Run & FunCroatia01:10:50
37260Orijeta MarićDSR Run & FunCroatia01:10:50
38262Patricija Kožljan-CigićDSR Run & FunCroatia01:10:50
39241Luka MilošVK ADRIACOHrvatska01:11:08
40259Nina PahovićVK AdriacoHrvatska01:11:09
41242Maja KodraŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:11:33
42226Irena Homar MacuhTeam GrmadaSlovenia01:11:38
43222Gianni MiglioranzaSlovenia01:12:39
44236Lolita MavričŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:13:23
45223Goran KešmerDsr Run& funHrvatska01:14:44
46217Dunja Leka BrozićCroatia01:14:45
47228Irena KodraŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:14:45
48231Jasna Pokrajac IvoševićCroatia01:14:46
49280Tisa Ćus KovačićCroatia01:14:49
50270Sanja ZupančičSlovenija01:16:32
51202Andrej BogatajSlovenia01:18:18
52204Andreja BogatajSlovenia01:18:18
53275Tamara Iharos-Hrvatska01:18:18
54224Gordan Golja-Hrvatska01:19:13
55211Dean HreljaHrvatska01:19:53
56281Luka GergetaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:21:34
57249Mihaela TepšićHrvatska01:22:00
58221Ena MađarićHrvatska01:22:01
59254Nada KaštelanHrvatska01:22:45
60269Sandra AlišićDSR Run & FunCroatia01:23:02
61267Robert PerčevićHrvatska01:25:05
62279Tea VujčićHrvatska01:25:23
63201Ana BraškićindividualnoHrvatska01:26:02
64207Bojana ŠtrukeljŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
65247Mateja OstrouškaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
66252Mirjana IvančičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
67257Nelly RobežnikŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
68264Petra IšićInd.Hrvatska01:35:34
69277Tatjana MlekužŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:39:06
70261Orjana UgrinŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:39:07
71253Mojca Tavčar-BenčićDSR Run & FunCroatia01:47:55
72250Milena JovićDSR Run & FunCroatia02:21:15
73243Majda JukićKlub 50 + PulaHrvatska02:34:32
74272Slavica MaršićPedeset plusHrvatska02:34:32
75285Vlasta PopićPedeset plusHrvatska02:34:32
220Elio MorelatoInd.HrvatskaDNF
225Ingrid KalčićDSR Run & FunCroatiaDNF
232Johanna DütschDütschlandDNF
234Kristijan VučkovićIndHrvatskaDNF
237Lorela DobrinjaŠD TEKAČI Z OBALESlovenijaDNF
248Matjaž ŠtefanŠD TEKAČI Z OBALESlovenijaDNF
256Nataša DragašDSR Run & FunCroatiaDNF
265Petra VukošaIndHrvatskaDNF
271Saša CvitanindividualnoHrvatskaDNF
273Sofija ŠtefanŠD TEKAČI Z OBALESlovenijaDNF
276Tanja FabrisDSR Run & FunCroatiaDNF
283Vesna Janko RadovanSD TrickeriHrvatskaDNF

Rezultati utrke

Rezultati funrun - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1245Mark BogatajSlovenia00:43:30
2238Luka Skocajsd 3 sportSlovenija00:49:38
3229Ivica SinčićKaštelirHrvatska00:49:48
4246Marko MeštrovićOlimpik UmagCroatia00:50:37
5240Luka KolarićHrvatska00:50:40
6239Luka Kučerka/HRVATSKA00:51:54
7235Alessandro Plainojalmicco corseitaly00:54:35
8205Saimon GrudiHrvatska01:00:56
9266piero moscardavodnjan-galižana01:01:21
10206Bojan Feležsd 3 sportSlovenija01:02:01
11213Denny Mmoscardafitness Youcroatia01:02:07
12278Christian ArnoldoItaly01:04:03
13282Tomaž MlekužŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:04:19
14230Janko BulovićHrvatska01:04:37
15286Zvonimir Marićadidas runnersCroatia01:04:40
16203Andrej Franksd 3 sportSlovenija01:04:45
17212Denis BukovacBK NovigradHrvatska01:04:55
18209Danijel KlibaRekreativacHrvatska01:05:20
19216Dražen TomićINDHrvatska01:05:37
20258Nikola IvoševićCroatia01:07:45
21208Damir PopovićHrvatska01:09:44
22200Alen CigićDSR Run & FunCroatia01:10:50
23210Davor RaunićDSR Run & FunCroatia01:10:50
24241Luka MilošVK ADRIACOHrvatska01:11:08
25222Gianni MiglioranzaSlovenia01:12:39
26223Goran KešmerDsr Run& funHrvatska01:14:44
27202Andrej BogatajSlovenia01:18:18
28224Gordan Golja-Hrvatska01:19:13
29211Dean HreljaHrvatska01:19:53
30281Luka GergetaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:21:34
31267Robert PerčevićHrvatska01:25:05

Rezultati utrke

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1274Tajda BogatajSlovenia00:51:03
2218Lorella VisintinTeenagersItaliy00:59:27
3268Cristina Giustoasd triathlon lignano sabbiadoitaly01:00:30
4214Dijana RabarSD TrickeriHrvatska01:03:15
5219Ekaterina TonačevaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:03:16
6263Petra RitterAustria01:03:33
7284Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:03:43
8233Lara KocjancicItaly01:04:11
9255Nataša ŠipSlovenia01:07:01
10244Marina CetinaHrvatska01:08:05
11215Doris BilićHrvatska01:10:20
12227Žuža GotesmanDSR Run & FunCroatia01:10:50
13251Mima ValićDSR Run & FunCroatia01:10:50
14260Orijeta MarićDSR Run & FunCroatia01:10:50
15262Patricija Kožljan-CigićDSR Run & FunCroatia01:10:50
16259Nina PahovićVK AdriacoHrvatska01:11:09
17242Maja KodraŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:11:33
18226Irena Homar MacuhTeam GrmadaSlovenia01:11:38
19236Lolita MavričŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:13:23
20217Dunja Leka BrozićCroatia01:14:45
21228Irena KodraŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:14:45
22231Jasna Pokrajac IvoševićCroatia01:14:46
23280Tisa Ćus KovačićCroatia01:14:49
24270Sanja ZupančičSlovenija01:16:32
25204Andreja BogatajSlovenia01:18:18
26275Tamara Iharos-Hrvatska01:18:18
27249Mihaela TepšićHrvatska01:22:00
28221Ena MađarićHrvatska01:22:01
29254Nada KaštelanHrvatska01:22:45
30269Sandra AlišićDSR Run & FunCroatia01:23:02
31279Tea VujčićHrvatska01:25:23
32201Ana BraškićindividualnoHrvatska01:26:02
33207Bojana ŠtrukeljŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
34247Mateja OstrouškaŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
35252Mirjana IvančičŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
36257Nelly RobežnikŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:26:14
37264Petra IšićInd.Hrvatska01:35:34
38277Tatjana MlekužŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:39:06
39261Orjana UgrinŠD TEKAČI Z OBALESlovenija01:39:07
40253Mojca Tavčar-BenčićDSR Run & FunCroatia01:47:55
41250Milena JovićDSR Run & FunCroatia02:21:15
42243Majda JukićKlub 50 + PulaHrvatska02:34:32
43272Slavica MaršićPedeset plusHrvatska02:34:32
44285Vlasta PopićPedeset plusHrvatska02:34:32