Sunny

  Ime i prezime Spol Klub Država
1nina
blečić
fSRK Rikahrvatska
2nina
blečić
fSRK Rikahrvatska
3Ervin
Radulović
mNacho Vidal fan clubHrvatska
4Denis
Krizmanić
mIndividualHrvatska
5Ivan
Tadej
mindhr
6Roberto
Basiaco
mOlimpik UmagHrvatska
7Dean
Novosel
mOlimpik umagHrvatska
8Rahela
Černeka Jacin
fOlimpik UmagHrvatska
9Marina
Rotar
fOlimpik UmagHrvatska
10Cristina
Vojić Krajcar
fOlimpic running team UmagHrvatska
11Vera
Franc
fOK Kapela, ZagrebHrvatska
12Antonio
Chiavalon
mSRK PulsCro
13Jana
Benvegnu Leban
fOlimpik UmagHrvatska
14Denis
Mirkovic
mSRK PULSIstra
15Jasmina
Vojniković
fINDHrvatska
16Nataša
Rogić Jukopila
fSRK AlbaHrvatska
17Marko
Novak
mUltra trail RibnicaSlovenija
18Goran
Poznanović
mA. K. PlitviceHrvatska
19GABI
GABELICA
fZTŠCROATIA
20Nikola
Zidaric
mHrvatska
21Dalibor
Fućak
mGtthrvatska
22Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
23Florijan
Ban
mSRK RIKAHrvatska
24Roberto
Špelić
mOlimpik UmagHrvatska
25Toni
Drandić
mHrvatska
26Pavle
Kruljac
mSRK Alba/Be Fit GymHrvatska
27Ivan
Kernjus
mTk Tar-VabrigaHRV
28Darko
Drakula
mAK SljemeHrvatska
29Iva
Nuić
fOlimpik Umag Hrvatska
30Vanja
Vukičević
mSrk PULSCroatia
31Igor
Rudan
mTiki TeamHrvatska
32Primož
Kosmač
mSlovenija
33Alenka
Kosmač
fSlovenija
34Robert
Flegar
mTK PulaHrvatska
35Igor
Ostović
mINDHrvatska
36Josipa
Pavlovic
fTorpedo runnersHrvatska
37Vedran
Mohorovičić
mHrvatska
38Mirjana
Berač
fOLIMPIK UMAGHRVATSKA
39Kristina
Ljevar
fSrk AlbaHrvatska
40Dalibor
Ukota
mSRK PULSHR
41Gordan
Deluka
mTorpedo runnersHrvatska

Fun&run

  Ime i prezime Spol Klub Država
1Nina
Pahović
fVK Adriaco Hrvatska
2Tatjana
Kalođera
fSalomon Running TeamCroatia
3Andrea
Ban
fAK KvarnerHrvatska
4Tajana
Holjevac
fAK Perpetuum Mobile Hrvatska
5Nada
Kaštelan
fHrvatska
6Daniela
Polčić
fHrvatska
7Vinko
Polčić
mHrvatska
8Goran
Pavlovic
mIndHrvatska
9Mauro
Medved
mIndHrvatska
10Iva
Rincic
fIndHrvatska

Urban

  Ime i prezime Spol Klub Država
1nina
blečić
fSRK Rikahrvatska
2dora
šuran
fklubcro
3Vera
Franc
fOK Kapela, ZagrebHrvatska
4Roberto
Ritossa
mHrvatska
5Diana
Didović
fCroatia
6Goran
Poznanović
mA. K. PlitviceHrvatska
7Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
8Ljiljana
Pavlović
fTorpedo runnersHrvatska
9Aleksandar
Ostojic
mKi fa menoHrvatska
10Fabian
Sponza
mKi fa menohrvatska
11Fabio
Pastrovicchio
mKi fa menoHrvatska
12Tatjana
Kalođera
fSalomon Running TeamCroatia
13Tajana
Holjevac
fAK Perpetuum Mobile Hrvatska
14Nada
Kaštelan
fHrvatska
15Pavle
Kruljac
mSRK Alba/Be Fit GymHrvatska
16Vanja
Vukičević
mSrk PULSCroatia
17Ivana
Kinkela
fTorpedo RunnersHrvatska
18Alma
Marić-Kelw
fRepublika Hrvatska
19Nika
Ružić
fZTŠHrvatska
20Primož
Kosmač
mSlovenija
21Alenka
Kosmač
fSlovenija
22Nina
Ladavac
fHrvatska
23Andrej
Šuljić
mHrvatska
24Josipa
Pavlovic
fTorpedo runnersHrvatska
25Jadranka
Dragičević
fTorpedo runnersHrvatska
26Ana
Ribičić
fHrvatska
27Vedran
Mohorovičić
mHrvatska
28Kristina
Ljevar
fSrk AlbaHrvatska
29Gordan
Deluka
mTorpedo runnersHrvatska
30Sandra
Deluka
fTorpedo runnersHrvatska
31Nina
Karlić
fKi fa menoHrvatska


Sunny i urban

  Ime i prezime Spol Klub Država
1nina
blečić
fSRK Rikahrvatska
2Vera
Franc
fOK Kapela, ZagrebHrvatska
3Goran
Poznanović
mA. K. PlitviceHrvatska
4Dražen
Šunjić
mKCIPT SamoborHrvatska
5Pavle
Kruljac
mSRK Alba/Be Fit GymHrvatska
6Vanja
Vukičević
mSrk PULSCroatia
7Primož
Kosmač
mSlovenija
8Alenka
Kosmač
fSlovenija
9Josipa
Pavlovic
fTorpedo runnersHrvatska
10Vedran
Mohorovičić
mHrvatska
11Kristina
Ljevar
fSrk AlbaHrvatska
12Gordan
Deluka
mTorpedo runnersHrvatska

Kids

  Ime i prezime Spol Klub Država
1Vito Ćosić
m/Hrvatska