Rezultati planinarska

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1266Alen PaliskaSRK AlbaHrvatska02:56:44
2240Tomaž CankarPustolovec RAJDSlovenija02:59:13
3282Emir JakupovićPomorska policija Pula-PolaHrvatska03:04:03
4227Josip PavlinHrvatska03:05:56
5263Gregor ZupanOrientacijski klub KomendaSlovenija03:09:25
6262Blaž KölnerOrientacijski klub KomendaSlovenija03:09:26
7202Igor DorotićPokret odmoraHrvatska03:16:40
8269Vladimir LjubešićSRK PULSHrvatska03:19:22
9277Antonio ChiavalonSRK PulsHrvatska03:20:10
10281Darko PrivratSRK PulsHrvatska03:20:11
11214Goran HekKisele NogiHrvatska03:28:41
12280Nenad CarićINDHrvatska03:32:42
13261Denis KrizmanićHrvatska03:32:50
14205Antonio PutinjaIndHrvacska03:33:00
15251NATAŠA ALJANČIČPUSTOLOVEC RAJDSLOVENIA03:45:57
16252ALEŠ OSANIČPUSTOLOVEC RAJDSLOVENIA03:45:58
17248Petra SimeonovNo ClubSlovenija03:45:59
18247Katja RutarPustolovec RAJDSlovenija03:46:00
19254Nebojša MickovSRK PulsHrvatska03:47:38
20226Igor FabrisINDHrvatska03:47:40
21215Ronald KorotajHrvatska03:49:29
22250Maksimilian KorotajHrvatska03:50:25
23244Robert MilošSRK RIKA # SušakHrvatska03:50:30
24216Dražen KrajcarZagrebačka treking školaHrvatska03:59:48
25220Elvis PincinHrvatska04:06:14
26222Emanuela PincinHrvatska04:06:14
27225David IvaninićPK PedrovicaHrvatska04:06:14
28208Martina FrancetićPlanky TimHrvatska04:17:44
29217Marijo VranaričićZTŠ - Zagrebačka treking školaHrvatska04:17:45
30209Kristian RužićHrvatska04:17:46
31206Natali PilatHrvatska04:36:04
32231Jelena Rosandić-Hrvatska04:36:04
33238Suzana LakovicHrvatska04:36:04
34239Gracijela GrubišaSD TrickeriHrvatska04:36:04
35230Mladen Živčić-Slovenija04:36:09
36212Tatjana Ban BastijančićDVD KanfanarHrvatska04:36:27
37213Dalibor BastijančićDVD KanfanarHrvatska04:36:28
38210Kristijan PutinaDVD KanfanarHrvatska04:36:34
39283Diego MarožinHrvatska04:36:34
40229Ivana BelobrajićHrvatska04:37:54
41236jasmina vojnikovicHrvatska04:50:07
42272Koljka ScoriaINDHrvatska04:50:09
43235ESMA BENAZIĆInfinitusHrvatska04:50:10
44267Mia ArsićAK MedulinHrvatska04:50:42
45274Sandra KraljAK MedulinHrvatska04:50:42
46278Vedran UjčićWooDoo PeopleHrvatska04:50:42
47273Duška RajkovicAK MedulinHrvatska04:50:45
48249Vesna VareškoDSR Run & FunHrvatska04:52:27
49253Bojana Alavuk PustijanacDSR Run&FunHrvatska04:52:27
50276Žuža GotesmanSRK Puls - RunFunHrvatska04:52:27
51260Dejan BUIĆDSR Run&FunHrvatska05:18:56
52257Roberto BačićRun&FunHrvatska05:18:57
53264Alemka Radović GoričanecSRK AlbaHrvatska05:41:27
54265Goran GoričanecSRK AlbaHrvatska05:41:28
259Ervin RadulovićNacho Vidal fan clubLesotho02:50:04 - 1 cp
203Ana RumihaPokret odmoraHrvatskaDNF
204Andrea ManzinhrvatskaDNF
207Sanja BrenkoTrickeri/srk vitaHrvatskaDNF
211Paula VrdoljakAK SljemeHrvatskaDNF
218Marko MastrovićPashamaniEthiopiaDNF
219Kristian BrenkoSRK PULSHrvatskaDNF
221Alen AničićHrvatskaDNF
223Alen ŽivolićValby72HrvatskaDNF
224Deana ŠkorićSrk PulsHrvatskaDNF
228Andrej TekovićHrvatskaDNF
232Aleksandar ĆosoindHrvatskaDNF
233Karla oblak OblakNuvolaSloveniaDNF
234Dražen GadžićHrvatskaDNF
237Kristijan RacanHrvatskaDNF
241Dalibor UkotaSRK PULSHrvatskaDNF
242Mateja BlaževićHrvatskaDNF
243samuel rupenaHrvatskaDNF
245Mirjana Frantal JadreškoHrvatskaDNF
246Vanja VukičevićSrk PulsHrvatskaDNF
255Nataša ŽufićHrvatskaDNF
256Dragan KrivičićAlan Ford-JeremijaSloveniaDNF
258Entini ŠirolSD TrickeriHrvatskaDNF
270Dario RoccoOutdoors MagazineHrvatskaDNF
271Entoni ŠirolSD TrickeriHrvatskaDNF
275Valentino FlegoHrvatskaDNF
279Marko OreškovićHrvatskaDNF

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1129Romana ZupanOrientacijski klub KomendaSlovenija01:33:11
2130Irena Hacin KolnerOrientacijski klub KomendaSlovenija01:33:12
3116Sanja Cinkopan KorotajHrvatska01:44:28
4120Nina GrabrovicHrvatska01:44:29
5103Karmen RadetikioInd.Hrvatska02:15:16
6105rozana mihovilović perchrvatska02:15:20
7102Sandra MirkovicInd.Hrvatska02:15:22
8124Tina BriceljSlovenija02:17:29
9123Spela RabzeljPustolovec rajdSlovenia02:17:31
10135SENDI BEVIAKVADSR RUN&FUNHrvatska02:27:18
11133Iva FlahHrvatska02:27:18
12106Elena BašićHrvatska02:27:19
13112Suzana ChiavalonHrvatska02:27:19
14117Petra Išićind.Hrvatska02:27:19
15109Gordana PetrovićHrvatska02:27:38
16110Martina PinezićHrvatska02:27:38
17111IVANA BUTKOVIĆHrvatska02:27:38
18108Lovorka PostružinHrvatska02:47:51

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1128Marko HorvatTK Tar VabrigaHrvatska01:01:20
2119Goran MilohanićTK ALBONA EXTREMEHrvatska01:17:54
3132Franci SokličSlovenija01:21:14
4129Romana ZupanOrientacijski klub KomendaSlovenija01:33:11
5130Irena Hacin KolnerOrientacijski klub KomendaSlovenija01:33:12
6116Sanja Cinkopan KorotajHrvatska01:44:28
7120Nina GrabrovicHrvatska01:44:29
8122Igor CvekHrvatska01:44:29
9126Dragan KlapčićSRK PULSHrvatska01:53:17
10103Karmen RadetikioInd.Hrvatska02:15:16
11104aleksandar perchrvatska02:15:18
12105rozana mihovilović perchrvatska02:15:20
13102Sandra MirkovicInd.Hrvatska02:15:22
14124Tina BriceljSlovenija02:17:29
15123Spela RabzeljPustolovec rajdSlovenia02:17:31
16125Matevž KržanSlovenija02:17:32
17134IRVIN BEVIAKVADSR RUN&FUNHrvatska02:27:18
18135SENDI BEVIAKVADSR RUN&FUNHrvatska02:27:18
19136Vanja FestićA je toHrvatska02:27:18
20133Iva FlahHrvatska02:27:18
21106Elena BašićHrvatska02:27:19
22112Suzana ChiavalonHrvatska02:27:19
23117Petra Išićind.Hrvatska02:27:19
24118Igor PrenzSRK PulsHrvatska02:27:19
25109Gordana PetrovićHrvatska02:27:38
26110Martina PinezićHrvatska02:27:38
27111IVANA BUTKOVIĆHrvatska02:27:38
28108Lovorka PostružinHrvatska02:47:51
100Zorana RiggiFLOWHrvatskaDNF
101Jasmin VidovićHrvatskaDNF
107Klaudio BarkovicMDMUNJEniHrvatskaDNF
113Damir ČernacAK MaximvsHrvatskaDNF
114Dejan KnezevicHrvatskaDNF
115Tina Novkovic KnezevicHrvatskaDNF
121Tina SmoljanHrvatskaDNF
127Iva RinčićHrvatskaDNF

Rezultati light - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDr탑avaRezultat
130Kristina LjevarSrk AlbaVanja VukičevićSrk PulsPridrži bebuHrvatska05:27:49
247Dušan PetrovičOK PolarisJulita PetrovičOK PolarisPolaris parSlovenija06:21:19
343Kristina JurićTrickeriIvica ŠuranTrickeriTrickeriHrvatska06:27:12
428Marko PašKANZASanja ZupančičKANZAKanza 1Slovenia06:28:24
532Maja Višinski AndrejcOK Slovenj GradecNastja RajOK Slovenj GradecOK SG BABESlovenia06:51:40
638Lana Tušek VedernjakSRK AlbaRozana VeselicaDSR Run&FunChicken wingsHrvatska06:57:54
744Jasmina CarekSRK PulsMiomir CarekSRK PulsSRK Puls - ThomasHrvatska08:05:37
846Sandra KolićStudio Corpore SanoKristian DružetaKrav Maga IstraYogaHrvatska08:29:47
941Tajana ŠpoljarecZagrebačka treking škola & IRŠZvonimira MilevčićAK Sljeme & IRŠkLIMaveHrvatska08:58:43

Rezultati light

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
133Blaž MiheljakOK Slovenj GradecGrega AndrejcOK Slovenj GradecOK SG LIGHTSlovenia04:14:32
227Gregor ZupanOrientacijski klub KomendaBlaž KölnerOrientacijski klub KomendaOK Komenda 1Slovenia04:32:43
350Bojan ĐekićSRK PULSDenis MirkovićSRK PULSIstarska treking "liga"Hrvatska04:35:56
430Kristina LjevarSrk AlbaVanja VukičevićSrk PulsPridrži bebuHrvatska05:27:49
534Vlado FrankovićEdis BotićRock Caffe LabinHrvatska05:32:39
639Tomislav BlažekErvin JagatićNapakaHrvatska06:18:35
747Dušan PetrovičOK PolarisJulita PetrovičOK PolarisPolaris parSlovenija06:21:19
843Kristina JurićTrickeriIvica ŠuranTrickeriTrickeriHrvatska06:27:12
928Marko PašKANZASanja ZupančičKANZAKanza 1Slovenia06:28:24
1036Sebastijan PastuovićAdrenalinaDaniel BaretićAdrenalinaAdrenalinaHrvatska06:28:26
1132Maja Višinski AndrejcOK Slovenj GradecNastja RajOK Slovenj GradecOK SG BABESlovenia06:51:40
1238Lana Tušek VedernjakSRK AlbaRozana VeselicaDSR Run&FunChicken wingsHrvatska06:57:54
1345Jaka KirnJ&JJernej ZdešarJ&JJ&JSlovenia07:15:38
1444Jasmina CarekSRK PulsMiomir CarekSRK PulsSRK Puls - ThomasHrvatska08:05:37
1546Sandra KolićStudio Corpore SanoKristian DružetaKrav Maga IstraYogaHrvatska08:29:47
1641Tajana ŠpoljarecZagrebačka treking škola & IRŠZvonimira MilevčićAK Sljeme & IRŠkLIMaveHrvatska08:58:43
1749Deana ŠkorićSrk PulsAlen ŽivolićPanto i MicaHrvatska04:33:32 fali 1 cp
1853Danijel MorettiSRK PULSDamir DelićSRK PULSSvetica ŠišanCroatia05:35:15 fali 1 cp
1937Renato SurijanMarin BabnikHladno PivoHrvatska06:05:38 fali 1 cp
2035Tihomir HodakSRK PulsIvan KostešićSRK PulsDream teamHrvatska06:06:08 fali 1 cp
2154Suzi LadavacSd TrickeriRoni LadavacSd TrickeriDuo LadavciHrvatska06:06:36 fali 1 cp
2226Marina CetinaLukáš FišerCroCzHrvatska - Češka07:50:49 fali 1 cp
2351Kristian Dragobratovicsrk PulsIvan KajfesTEAM MEXTENDERHrvatska06:03:08 fali 2 cp
2431Marko FinecJoze IskraLOLEK IN BOLEKSlovenija06:14:12 fali 3 cp
2529Mitja UrbanijaLeja ErklavecRanvarTSlovenija06:53:55 fali 5 cp
2642Sanda DjukićKlub PlankyMartina FrancetićKlub PlankyPlanky TimCroatia10:06:00 fali 5 cp
2748Guillaume FALLOURDMichiel VisserApolloFrancuska-Nizozemska04:42:10 fali 6 cp
2852Marin BrgicAk istraMarko MilljkovićZubić vile i motikeHrvatskaDNF
2940Dino UdovičićValentin RimanićBoškariniHrvatskaDNF

Rezultati ultra - mix/žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDr탑avaRezultat
110Igor Dorotić Pokret odmoraAna Rumiha Pokret odmora Pokret odmoraHrvatska08:25:23
211Meta DagarinVaitapuRobert PobežinVaitapuVaitapuSlovenija08:36:58
32Nataša AljančićVasja JerčićPustolovec Rajd 3Slovenija09:00:47
49Barbara JoličPustolovec RajdTine MaljevacPustolovec Rajd Pustolovec Rajd 5Slovenija09:06:24
51Katja RutarINDJanez KorošecINDPustolovec Rajd 4Slovenija09:19:20
68Dario RoccoFREEPaula VrdoljakOutdoors MagazineHrvatska09:58:37
77Mateja BlaževićAntonio ChiavalonSRK PulsTeam No LimitsHrvatska10:09:24