ULTRA      
1 Kristina Stjepanović hrvatska SRK Alba
2 Ivan Slukan Hrvatska Padobranski sk Maksimir
3 Domagoj Galkowski Hrvatska AK Sljeme Outdoor Run &Trekk
4 Deana Škorić Hrvatska SRK PULS
5 Marko Mastrović Etiopija Los Pashamanos
6 Vlasta Mastrović Madžarska Los Pashamanos
7 Sanja Mladenović Hrvatska SRK Rika
8 Paula Vrdoljak Hrvatska Ak sljeme
9 Mirjana Kolac Hrvatska AK Sljeme
10 Nikola Horvat Hrvatska AK Sljeme
11 Josip Stipčević Croatia Run&Trek
12 Goran Hek Hrvatska Kisele Nogi
13 Petar Matika Hrvatska Kisele Nogi
14 Mauricio Krizmanic HR SD Trickeri
15 Alan Tončinić Hrvatska SRK Alba
16 Tomislav Katalenić Hrvatska BK Campetto
17 josip šćrbec hrvatska  
18 Martin Zidarić Hrvatska SD Trickeri
19 Tomaž Cankar Slovenija Pustolovec RAJD
20 Marko Pletikosa Hrvatska AK Sljeme
21 Meta Dagarin Slovenija ŠD Vaitapu
22 Robert Pobežin Slovenija ŠD Vaitapu
23 Andraž Hribar Slovenija SRK PULS
24 Denis Bajić Croatia SRK ALBA
25 Tomislav Kolac Hrvatska AK Sljeme
26 Robert Deak Hrvatska  
27 Marino Saric Hrvatska Vodnjan
28 Vanja Suhina Hrvatska Trail Running Croatia
29 Vladimir Dobrivojević Hrvatska BK NOVIGRAD
30 Veljko Brajković Hrvaška Boćarski klub St. Pataj
31 Kristian Ružić Hrvatska Pd. Skitaci
32 Robert Dundara Croatia SRK Alba
33 Tadeja Krušec Hrvatska AK Sljeme
34 Mateja Blažević Hrvatska  
35 Nada Bilobrk Hrvatska  
36 Boris Eržen Slovenija ŠOK
37 Martin Česnik Slovenia  
38 Bojan Jevševar Slovenija OK Brežice
39 Izidor Jakovcic Hrvatska SRK Alba
40 Marko Orešković Hrvatska  
41 Marko Faraguna Hrvatska Istra Bike
42 Jan Mastrović Hrvatska  
         
         
  PLANINARSKA      
1 Gregor Jeromen Slovenija 17. Slon
2 Tina Jeromen Slovenija SD Riba
3 Donat Gnjatović Hrvatska GDCK Buje
4 dean novosel hrvatska olimpik umag
5 Andrej Teković HR  
6 Alen Paliska Hrvatska SRK Alba
7 Denis Mirkovic Hrvatska SRK PULS
8 Renata Kerić Hr SRK Alba
9 Igor Đokić Hr SRK Alba
10 Radenko Jelić Hrvatska SRK Alba
11 Vlado Frankovic Hrvatska  
12 Sinisa Ramic CRO AGG Pula
13 Primož Gabrijelčič Slovenija  
14 Nikola Šalja hrvatska tk Tar-vabriga
15 Dalibor Fućak Hrvatska Grobnik TT
16 Alen Živolić Hrvatska  
17 Branko Tomišić Hrvatska SRK Sutivanac
18 Danijel Moretti hrvatska SRK PULS
19 Edis Botić Hrvatska  
20 Andrea Manzin hrvatska  
21 Marin Mandekić Hrvatska SRK Rika
22 Nenad Carić Hr Individual
23 VEDRAN UJČIĆ HRVATSKA VOODOOO PEOPLE
24 KARMEN RADETIKIO HRVATSKA VOODOO PEOPLE
25 Vedran Kovačić Hrvatska OLIMPIK UMAG
26 Kristian Dragobratovic Hrvatska Srk Puls/ Team Mextender
27 Ivan Srblin Hrvatska f.t.step Pazin
28 Nikola Zovic Hrvatska f.t.step Pazin
29 Vanja Festić Hrvatska IND
30 Ana Bačić Hrvatska IND
31 Maja Kajzer Slovenija  
32 Janez Kajzer Slovenija  
33 Koljka Scoria Hrvatska IND
34 Gracijela Grubiša Hrvatska Trickeri
35 igor zaharija Hrvatska  
36 Ema Štupar Slovenija Komenda
37 Suzi Ladavac Hrvatska SD Trickeri
38 Ivana Belobrajić Hrvatska  
39 Mauro Zohil Hrvatska  
40 Goran Podunavac Slovenija ŠD 3šport
41 Ana Radivo Slovenia ŠD 3Šport
42 Alan Alagić Hrvatska  
43 Meta Štular Slovenija ŠD Riba
44 Miren Savić Hrvatska  
45 Milena Cvitan Hrvatska SRK Alba
46 Tanja Poropat Croatia PD Lisina
47 Ivan Babić Hrvatska  
48 Antonio Chiavalon Hrvatska SRK Puls
49 Sidonija Škofić Hrvatska SRK Rika
50 Tina Mikleuš Hrvatska  
51 Marko Leljak Hr SRD 315 Sjeverozapad
52 Endi Krbavac Hrvatska  
53 Nikola Galant Hrvatska Hrvatska
54 Ronald Ladavac Hrvatska SD Trickeri
55 Dejan Jakac Hrvatska SRK Alba
56 Klaudio Juričić Hrvatska GTT
57 Dalibor Bastijančić Hrvatska DVD Kanfanar
58 Samuel Rupena Hrvatska  
59 Lea Hek Hrvatska F.T. STEP Pazin
60 Mara Ladavac Hrvatska F.T. STEP Pazin
61 Jure Habjanič Slovenija Lorem ipsum ...
62 Daniel Muskovic Hrvatska Underground
63 Grega Milčinski Slovenija Z Ježem
64 Jerca Bernik Slovenija ŠD Vaitapu
65 Roberto Varesko Hrvatska SRK PULS
66 Michele Fabro Croazia Srk Alba
67 Dea Čekada Hrvatska  
68 Željko Paliska Hrvatska  
69 Vedrana Maršić Hrvatska Rsd Uljanik. SRK PULS
70 Marko Gregurić Hrvatska SRK Alba
71 Gregor Fras Slovenija  
72 Neža Jurjavčič Slovenija KPS Baraber
73 Miran Goričanec Slovenija KPS Baraber
74 damir grižančić hrvatska solo
75 Nikola Radić Hrvatska TK Tar-Vabriga
76 Raul Vozila Hrvatska Solo
77 Stefan Weidlich Hrvatska Srk Alba
78 Dubravka Hrvatin Peruč Hrvatska Trickeri
79 Doris Krulčić RH  
80 Robert Miloš hrv Sušak
81 Monika Kovaljesko Hrvatska Trail Running Croatia / OK Kapela
82 Tomislav Vuk Croatia OK Vihor
83 Sanda Berženji Hrvatska AK Forca
84 Ranko Orehovec Hrvatska 315 Sjeverozapad
85 Irena Čorko Meštrović Croatia OK Kapela
86 Denis Fable Hrvatska srk Alba
87 Davor Zorko hr  
88 ANDREJA ROŽIĆ HRVATSKA AK SLJEME
89 Edi Bilić Hrvatska Underground
90 Kristina Puniš Hrvatska  
91 Jože Logar Slovenija ŠD Vaitapu
92 Jelena Sekelj Hrvatska SRD SJeverozapad
93 Eduard Brečević Hrvatska Srk Alba
94 Maja Habjan Slovenia ŠD Vaitapu
95 Aleš Novak Slovenija AD ŠTajerska
96 KREŠIMIR RENIĆ HRVATSKA BEZ
97 Igor Varga hrvatska ind
98 Bojan Pavlović Hrvatska  
99 Nenad Latin Hrvatska AK Medulin
100 Miomir Carek Hrvatska SRK Puls
101 Marijana Žgela Putniković Hrvatska OK Kapela
102 Emilija Ebenspanger Hrvatska OK Kapela
103 Gabi Žarković Hrvatska A joj
104 Sandra Bonazza Hrvatska A joj
105 Morena Mošnja Perković Hrvatska A joj
106 Marko Tomić Croatia  
107 Melani Hrastić Hrvatska  
108 David Lovaković Hrvatska IND
109 Marko Jelić Hrvatska S.R.U. Infinitus
110 jure novak slovenija  
111 Saša Grgorinić Croatia  
112 Ljubomir Jurišić Hrvatska Infinitus
113 Blaženko Tomišić Hrvatska  
114 Damir Delić Hrvatska  
115 Alex Slavica Hrvatska Rovinj
116 Elvis Catela Hrvatska SRK PULS
117 dalibor živolić hrvatska b.k. foli
118 Sabina Laban Hrvatska Infinitus
119 Marko Ražman Hrvatska Buje
120 Jelena Rosandić Hrvatska  
121 Mladen Živčić Slovenija  
122 Vedran Kobali Hrvatska  
123 Tina Perković Hr SRK Rika
124 Marko Kozin Slovenija  
125 Ivan Tadić Hrvatska Ind
126 Borko Zugan Hrvatska Srk Rika
127 TAMARA ZRINIĆ Hrvatska INFINITUS
128 Damir Modrušan HR  
129 jelena tomić hrvatska strka
130 Dražen Gadžić HRVatska  
131 Alek Dragojević Htvatskaa  
132 Alesandro Tus Croatia  
133 Tino Smoković Hrvatska  
134 marko miljkovic hrvatska puls
135 pavlina miljkovic hrvatska puls
136 Andrej Kapeloto slo  
137 MIRO SUHADOLC SLOVENIA BIZGECI
138 Višnja Ćoso Hrvatska Srk RIKA
139 Vanja Vukičević Hrvatska Srk Puls
140 Dragan Krivičić Slovenia  
141 Ana Plavčak Slovenija ŠOK
142  Danijel  Vinčec Slovenija Istrski tovari 
143 Ivan Habuš  Hrvatska   
         
         
  FUN & RUN      
1 Adriano Ivetić Hrvatska GT Elitni pulski rekreativci
2 Ervin Radulović Hrvatska Nacho Vidal fan club
3 Goran Goričanec Hrvatska AK ALBONA
4 Alemka Radović Goričanec Hrvatska Individualac
5 Vedran Kos Hrvatska Labin
6 Anuška Gržinić Dobrović Hrvatska SRK Alba
7 Tea Batel Hrvatska  
8 Biljana Kvalić Hrvatska PD Skitaci
9 Diego Han Hrvatska  
10 Paolo Radovan Hrvatska Novigrad
11 Marko Milevoj Hrvatska Olimpik Umag
12 Roberto Basiaco Hrvatska Olimpik Umag
13 Željko Sušek Hrvatska KDPSR POREČ
14 EMINA PEKAS Hrvatska BUZET
15 ANA ŠĆULAC Hrvatska BUZET
16 TIJANA BENČIĆ Hrvatska  
17 Mirjana Berač Hrvatska Olimpik Umag
18 Marko Nuić Hrvatska Olimpik Umag
19 Rahela Černeka Jacin Hrvatska Olimpik Umag
20 Martina Novosel Dumičić Hrvatska Olimpik
21 Bojana Benazić Hrvatska Olimpik, Umag
22 Ozren Renko Hr  
23 goran rudan hrvatska -
24 ivan bankovic hrvatska -
25 Iva Rinčić Hrvatska Individualno
26 Nadia Štifanić Dobrilović Hrvatska AC Maximvs
27 DIJANA TOPLAK HRVATSKA  
28 Renata Hršak Hrvatska BBK Krpelj Samobor
29 MATEA BEBEK HRVATSKA  
30 Sandra Bogdanović croatia team mareli
31 Kristijan Bakša croatia team mareli
32 Sebastijan Puh croatia team mareli
33 Ana Stojnic Hrvatska Vabriga
34 Bruno Flego Slovenia Art
35 Jasna Zorko Hrvatska  
36 Sandi Milohanic HR TK ALBONA EXTREME
37 Sasa Rot Zankola Hrvatska Olimpik runing team Umag
38 Ivana Puskaric HR  
39 Iva Nuić Hrvatska Olimpik Umag
40 Natalija Glavinić Hrvatska Olimpik Umag Running
41 Goran Radović Hrvatska -
42 SANJA IVKOVIĆ -MILUNOVIĆ HRVATSKA  
43 INES GRŽINČIĆ PALČEC HRVATSKA  
44 MARINA MAJOLI HRVATSKA  
45 Isabel Petronio Slovenija  
46 Klaudio Antončić Hrvatska  
47 Viktor Pijerov Hrvatska Olimpik Umag
48 Tamara Cerin Hrvatska Olimpik Umag
49 Predrag Grijaković Hrvatska  
50 Sandra Bischof Hrvatska  
51 Ingrid Kovacic Slovenija  
52 Robin Šink Slovenija  
53 alexander veznaver Croatia olimpik running team umag
54 sabina damiani Croatia /
55 Tanja Topolovec RH  
56 Saša Topolovec RH  
57 DRAŽEN PAVLOVIĆ HRVATSKA FAŽANA
58 VEDRANA LOVREČIĆ PAVLOVIĆ HRVATSKA FAŽANA
59 Daniel Vidan Hrvatska Sd. Trickeri
60 Jelena Šajina Hrvatska Trickeri
61 FRANKO MARUŠIĆ HRVATSKA RUN and FUN Pula
62 Ana Rumiha Hrvatska PK Mišica
63 Karmen Virč Hrvatska  
64 Helena Mitrović Hrvatska  
65 Damir Sloković Hrvatska  
66 Ana Benčić HR Olimpik Umag
67 Iva Rudolf HR OLIMPIK UMAG
68 Snježana Zec Hrvatska  
69 Elvis Glavičić Hrvatska Olimpik Umag
70 Vedran Močibob Hrvatska  
71 Valter Putinja Hrvatska  
72 Mihaela Prekalj Croatia IND
73 gracijela skrinjar Hrvatska  
74 Damir Sloković Hrvatska  
75 Ivana Mikulinjak Hrvatska OK Kapela
76 Aurelie Gracia Garay France  
77 Maja Drascic Hrvatska  
78 Ivana Griparić Hrvatska  
79 Luka Skocaj slovenija sd 3sport
80 Anica Hribar Slovenija OK Brežice
81 Marja Adamič Slovenija  
82 Larisa Prenc HRVATSKA TK TAR-VABRIGA
83 Višnja Dukić hrvataska  
84 TATJANA SUHADOLC SLOVENIA BIZGECI
85 Paolo Gortan Hrvatska  
86 Loreta Gortan Hrvatska  
87 Ticiana Trošt RH  
88 Marko Kožljan RH  
89 Ivan Penavić RH  
90 Neva Penavić RH  
91 Vladimir Janjatović RH   SRK Alba 
92 Rada  Cvitan RH SRK Alba
         

bacic logo 2016Dragi naši,

pozivamo Vas na treće izdanje zabavno-sportsko-rekreativne utrke OD BAČIĆA DO BAČIĆA da svi zajedno ispratimo 2015.

Tip utrke: 6 km pri(gradska) orijentacija sa nekoliko kontrolnih točaka uz ne(obaveznu) okrijepu i obavezno rješavanje zadataka 

Datum: 31. 12. 2015.

Mjesto održavanja: Pazin

Start: 11:00 (podizanje startnih brojeva od 10:00) - Caffe bar "Stari Pazin“

Startnina: 70 kn (prijave do 25. 12. 2015.) ili 100 kn (za prijavljene nakon 25. 12. 2015.) - uključuje prigodnu majicu, ručak, te zabavu uz „Frula bend“

Prijave i informacije: 098-284 551 / 099-666 5066 i na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. 

Nagrade: nagrađujemo ukupnog pobjednika, prvo troje u muškoj i ženskoj konkurenciji, te najorginalniju maskiranu skupinu 

Utrka nije namijenjena mlađima od 18 godina. Trči se na vlastitu odgovornost!

Organizatori: SD TRICKERI i RIVAJ BAČIĆ d.o.o. Pazin

Odlazak na Ljubljanski maraton i polumaraton 25. X. 2015.

- 5:00 polazak iz Pazina (benzinska stanica Etradex)

- 5:15 Bonaci (autobusna stanica)

- oko 8:00 dolazak u Ljubljanu

- 10:30 start maratona i polumaratona

- 15:00 ručak u restaurantu Kod Jurmana

- oko 20:00 povratak u Pazin

Cijena busa 110,00 kuna po osobi.

 

Dragi naši,bacic-logo-2015
pozivamo Vas na drugo izdanje zabavno-sportsko-rekreativne utrke OD BAČIĆA DO BAČIĆA da svi zajedno ispratimo 2014.

Tip utrke: 6 km pri(gradska) orjentacija sa nekoliko kontrolnih točaka uz ne(obaveznu) okrijepu

Datum: 31. 12. 2014.

Mjesto održavanja: Pazin

Start: 11:00 (podizanje startnih brojeva od 10:00) - Caffe bar "Stari Pazin“

Startnina: 80 kn (prijave do 20. 12. 2014.) ili 100 kn (za prijavljene nakon 20. 12. 2014.) - uključuje prigodnu majicu, ručak i pijaču

Prijave i informacije: 098-284 551 / 099-666 5066 i na email: kika@ trickeri.org 


Utrka nije namijenjena mlađima od 18 godina. Trči se na vlastitu odgovornost!
Organizatori: SD TRICKERI i RIVAJ BAČIĆ d.o.o. Pazin

 

Na ljubljanski (polu)maraton krećemo u nedjelju 26.X.2014. s Etradexa kraj Pazina točno u 5,30 h. Ako nekome više odgovara, može se ukrcati u autobus i u Bonacima, na skretanju za Ipsilon u 5,50 h. Inače u busu imamo još 5 slobodnih mjesta u busu, pa prijave zaprimamo do njihovog popunjavanja.

Donosimo Vam službene fotografije sa naše najzabavnije utrke -  Wine Run Parenzana Magic.

Foto album pogledajte ovdje!

dejanhren-wine-run-2014-4056 IMG 0621 dejanhren-wine-run-2014-4112 dejanhren-wine-run-2014-4277
dejanhren-wine-run-2014-4364 IMG 0360 dejanhren-wine-run-2014-4511 dejanhren-wine-run-2014-4451