1.

Sandro Ljubičić / HR

2. Patrik Išić / DSR Maraton Uljanik / HR
3. Antonio Chiavalon / SRK Puls / HR
4. Vladimir Ljubešić / Veli Vrh / HR
5. Ivana Švorinić / HR
6. David Gorian / SLO
7. Mihaela Kaligari / HR
8. Marlena Pamić / HR
9. Danijel Jašić / bk AXA / HR
10. ALEN ŽAGRIĆ / Veli vrh / HR
11. Diego Han / HR 
12. klaudio antomcic / HR
13. Tamara Cerin / Olimpik Umag / HR
14. Ivana Belas / AK Medulin / HR
15. VLADO ŠĆUR / DSR MARATON ULJANIK PULA / HR
16. Bojana Anton / AK Medulin / HR
17. VLADO ŠĆUR / DSR MARATON ULJANIK PULA / HR
18. Esma Benazić / AK Medulin / HR
19. IVAN ZGRABLJIĆ / VK ADRIACO / HR
20. Patrik Išić / Dsr Maraton Uljanik / HR
21. Robert Bertetić / SD TRICKERI / HR
22. Katarina Ladavac / HR
23. Ivan Ladavac / VK ADRIACO / HR
24. Danijel Šajatović / AK Medulin / HR
25. Irena Mosić Šajatović / AK Medulin / HR
26. Corrado Cevolin / IT
27. Vanja Festić / IND / HR
28. Ana Bačić / IND / HR
29. Koljka Scoria / IND / HR
30. Sandra Mušković / AK MAKSIMVS POREČ / HR
31. Robin Davies / STEWART PARKRUN / United Kingdom
32. Gina Ciulla-Cevolin / IT
33. Aleksandra Vivoda / AK MAKSIMVS POREČ / HR
34. Martina Lorencin / IND / HR
35. Dalibor Lorencin / IND / HR
36.

Nina Karlić / HR

37. Željko Sušek / Olimpik Umag / HR
38. Čedomir Milevoj / Olimpik Umag / HR
39. Daniela Polčić / HR
40. Jasmina Vojnikovic / HR
41. Andrea Vojniković / HR
42. Tanja Franjul / HR
43. Igor Mirković / HR
44. Maja Maksan / AK Medulin / HR
45. Sandra Bogdanović / AK Sljeme / HR
46. Ada Pervan / Slobodne umjetnice / HR
47. Marco Franjul / VK Istra Pula / HR
48. Boris Blagonić / Geogrupa Sport / HR
49. Ivana Baća / SD Trickeri / HR
50. Nataša Putinja / SD Trickeri / HR
51. Rudi Sinožić / TK Tar Vabriga / HR
52. Maja Manzin / Slobodne umjetnice / HR
53. Mia Arsić / AK Medulin / HR
54. Valter Putinja / SD Trickeri / HR
55. Katarina Ćus / SD Trickeri / HR
   
   

1.

Iztok Likar / LJ TEKAČI / SLO

2. Mojca Likar / LJ TEKAČI / SLO
3. Maša Likar / LJ TEKAČI / SLO
4. Žiga Likar / LJ TEKAČI / SLO
 
5. ĐENI MOMIĆ / HR
 
6. Elsa Vretenar-Kos / AK Maximus / HR
 
7. Valnea Vretenar Rajko / AK Maximus / HR
 
8. Dubravka Hrvatin Peruč / Trickeri / HR
 
9. Davor Bistrović / Torpedo runners / HR
 
10. Emma Fornažar / TK Pula / HR
 
11. Mauricio Fornažar / TK Pula / HR
 
12. Ivana Švorinić / HR
 
13. David Gorian / SLO
 
14. Rudi Sinožić / TK Tar Vabriga / HR
 
15. Nicole Fornažar / TK Pula / HR
 
16. Petko Drakulić / AK Sljeme / HR
 
17. Edvin Drakulić / Ind / HR
 
18. Tea Miloš / Triatlon klub Pula / HR
 
19. Nataša Breznikar / LJ TEKAČI / SLO
 
20. Amel Dizdarević / Kickboxing klub "King" / HR
 
21. Ljubomir Jurišić / Infinitus / HR
 
22. Jagoda Jurišić / HR  
23. Ivana Jurišić / HR  
24. Manuel Sabo / HR
 
25. Sandra Malenica / HR
 
26. Daniela Kosinozic / HR
 
27. Marko Susnjic / HR
 
28. Mirela Novak / HR
 
29. Andreja Sumic / HR
 
30. Jadranka Krizmanic / HR
 
31. Marko Horvat / TK Tar Vabriga / HR  
32. Danijela Lenac / IND / HR  
33. Dražen Lenac / IND / HR  
34. Sven Vale / KSV Primorje / HR  
35. Nikoleta Vale / HR  
36. Branko Vale / HR  
37. Lana Vale / TK Rival / HR  
38. Tanja Jurcan / A.K.Maksimvs Poreč / HR  
39. Petra Dragojević / HR  
40. Gabi Radin / HR  
41. Chiara Bilić / HR  
42. Sandro Kordiš / HR  
43. Robert Bilban / LJ TEKAČI / SLO  
44. Saša Bilban / LJ TEKAČI / SLO  
45. Vladimir Bonazza / SRK Pulas / HR  
46. Nataša Bonazza / HR  
47. Nina Bonazza / HR  
48. Jernej Košir / LJ TEKAČI / SLO  
49. Mateja Logar / LJ TEKAČI / SLO  
50. Iva Rinčić / HR  
51. Daniel Nimac / Pula / HR  
52. Dina Nimac / Pula / HR  
53. Marijan Perper / Ljubljanski tekači / SLO  
54. Igor Krožnjak / HR  
55. Alma Krožnjak / HR  
56. Edi Krožnjak / HR  
57. Ena Krožnjak / HR  
58. Bojan Modrušan / HR  
59. Davor Bistrović / TORPEDO RUNNERS / HR  
60. Doris Krulčić / HR  
61. Robert Miloš / Sušak / HR  
62. Hanna Divković / HR  
63. Vladimir Bosnić / HR  
64. Marko Kelentrić / HR  
65. Bartol Bevandić / HR  
66. Robert Bertetić / SD TRICKERI / HR  
67. Korado Bertetić / IND / HR  
68. Mauro Kalac / IND / HR  
69. Mateo Vrbanac / IND / HR  
70. Alenka Dražil / LJ TEKAČI / SLO  
71. Aldo Momić / AK Maximvs / HR  
72. Željko Sušek / Olimpik Umag / HR  
73. Tea Petek / HR  
74. Maja Rugač / HR  
75. Tatjana Car-Kolombo / HR  
76. Mirna Vičić / HR  
77. Ervin Radulović / Vlažni snovi / HR  
78. Gracijela Škrinjar / HR  
79. Alan Alagić / HR  
80. Nives Šimić / IND / HR  
     

 PRIJAVLJENI NA ULTRA kategoriju / ENTRY FEE for ULTRA CATEGORY
 
1.

Igor Dorotić i Ana Rumiha / HR

2. Buregdžijska radnja "Kod braće" / Marko Mastrović i Jan Mastrović / HR                                 
3. Vaitapu R+M / Meta Dagarin i Robert Pobežin / SLO
4. MiNi / Sandi Milohanić i Nikola Radić / HR
5. Šume pjavaju - Cepelin / Zlatko Rački i Sinišia Rudolf / HR
6. Pustolovec Rajd VR / Vasja Jerčič i Rafko Atelšek / Pustolovec Rajd / SLO
7. Nočni trije / Miha Planinc i Matej Špeh / SLO
8. Pustolovec RAJD 1 / Jure Čebašek i Tomaž Cankar / SLO
9. Salomon Intersport adventure team / Klemen Udovič i Andrej Mesner / SLO
10. Pustolovec RAJD 2 / Nataša Aljančič i Janez Korošec / SLO
11. Outdoors Magazin  / Tea Đurek i Dario Rocco / Adnatura / HR
12. NUONO I 'NUK / nuono Veljko i nuk Martin / Starački dom Brkač i Boćarski klub Lindar / HR
13.

Infinitus Compressport / Goran Modrušan i Tihomir Bobolanović / S.R.U. "Infinitus" / HR

   
 PRIJAVLJENI NA LIGHT kategoriju / ENTRY FEE for LIGHT CATEGORY
 
1. Ervin Radulović i Valter Cetina / Rocky Balboa i Rambo / HR
2. Denis Mirkovic i Bojan Đekic / SRK Puls / HR
3. Rika Torpeda / Vedran Dakić i Tamara Zeba / SRK Rika i Torpedo runners / HR
4. SB team / Sandra Mirkovic i Bogdan Dekic / HR
5. KALIMA / Lina Miljkovic i Marko Miljkovic / Puls / HR
6. Marko Horvat i Matej Bičvić / Kickboxing King / HR
7. Alan Alagić i Miren Savić / HR
8. OKO 200 / Serđo Peruško i Ljubomir Jurišić / HR
9. ŠD Kettlebells / Franci Soklič i Primož Verbič / SLO
10. WooDoo People / Vedran Ujcic i Karmen Radeticio / SLO
11. S&C / Sabina Laban i Carla Laban / S.R.U. Infinitus / HR
12. Pašamani / Elvis Kalčić i Marije Kalčić / HR
13. Hrchak Crew / Tomislav Blažek i Mateo Petrović / HR

14.

Mamut team / Mario Štefok i Katja Pocajt / Športno društvo Mamut / SLO

15.

Kon-Tiki / Sandi Mašinović i Nebojša Mickov / SRK Puls / HR

16.

Puls Partneri / Vladimir Bonazza i Siniša Božičković / SRK PULS / HR

17.

Trickeri Bljušć / Goran Ivančić i Alfred Širol / SD TRICKERI / HR

18.

Ja.masa / Elvis Salamon i Mario Jakotić / HR
19. Mica i Panto / Deana Škorić i Alen Živolić / SRK Puls i Valbandon / HR

20.

Povuci Potegni Racing / Kristina Ljevar i Vanja Vukičević / SRK Alba i SRK Puls / HR

21.

Žmanjana dica / Roberto Varesko i Elvis Catela / SRK Puls / HR

22.

Alba Pula / Goran Vedernjak i Igor Đokić / SRK Alba / HR

23.

SportBox team / Stefan Weidlich i Michele Fabro / SRK Alba / HR

24.

Adrenalinski Puls Pula / Kristijan Zrinić i Igor Prenz / Adrenalina Pula i Puls Pula / HR

25.

Johny Mazzola / Andraž Hribar i Vedrana Maršić / SRK Puls / HR

26.

Amfibija  / Blaž Urbanija i Barbara Novak / Amfibija / SLO

27. Zgubljeni / Iva Brajkovic i Igor Zaharija / HR
28. METAR ISPRED / Antonio Chiavalon i Ivan Kajfeš / SRK Puls / HR
29. Ronald Ladavac i Martin Čotar / SD Trickeri / HR
30. Tim Orešković ;-) / Lana Tušek Vedernjak i Renata Kerić / SRK Alba  / HR
   
   
 PRIJAVLJENI NA SINGLE kategoriju / ENTRY FEE for SINGLE CATEGORY
 
1. Dalibor Fućak / Grobnik TT / HR
2. Robert Prodan / Kamo Oko vidi / HR
3. Suzana Ladavac / SD TRICKERI / HR
4. Barbara Batelić Lukšić / SD TRICKERI / HR
5. Jasna Kovačević / delnice / HR
6. Anabela Rudolf / lokve / HR
7. Tihomir Hodak / SRK Puls / HR
8. Dalibor Bastijančić / DVD Kanfanar / HR
9. Danijel Moretti / SRK Puls / HR
10. Dalibor Ukota /  SRK Puls / HR
11.

Nataša Milohanović / HR

12. Igor Milohanović / HR
13. Tanja Toplolovec / HR
14. Davor Zorko / SD TRICKERI / HR
15. Vlado Frankovic / PD Skitaci / HR
16.

Dean Galovic / Pd.knezgrad, bbk.marun / HR

17. Mladen Živčič / SLO
18. Jelena Rosandić / HR
19. Damir Delić / HR
20. Karolina Popovski / HR
21. Tomislav Markač / HR
22. Ivica Šuran / Matrix Informatika jdoo / HR
23.

Miomir Carek / SRK Puls / HR

24. Thomas Carek / SRK Puls / HR
25. Nikola Šalja / tk Tar-vabriga / HR

  Tomislav Markač

Kao i zadnjih nekoliko godina MTB sezona u Hrvatskoj počinje sa Kamenjak Rocky Trails mountain bike danima u Premanturi. Manifestacija se sastoji od dvije MTB utrke, a to su 20.XCO Premantura Rocky Trail i 3.XCM Kamenjak Rocky Trail. XCO utrka je UCI C1 kategorije, a maraton utrka UCI C3 i obje se boduju za Kup Hrvatske.

Info na : www.adrenalina.hr

Zahvaljujemo na Vašoj uplati!

Uskoro ćete primiti email sa računom koji je potvrda plaćene startnine. Molimo da račun donesete na podizanje startnih brojeva.


Hvala, vidimo se uskoro! :)

 

 

Zahvaljujemo na Vašoj uplati!

Uskoro ćete primiti email sa računom koji je potvrda plaćene startnine. Molimo da račun donesete na podizanje startnih brojeva.


Hvala, vidimo se uskoro! :)