Rezultati planinarska

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1463Igor DorotićSRK AlbaCRO03:05:59
2367Antonio ChiavalonSRK PulsCRO03:05:59
3302Isabel PetronioAMD BELI KAMENSLO03:12:38
4397Mateja BlaževićCRO03:14:09
5467Ervin RadulovićNacho Vidal fun clubCRO03:14:45
6390Goran PoljakCRO03:17:10
7419Kristian DragobratovićSrk Puls / Team MextenderCRO03:17:28
8309Samuel RupenaCRO03:17:49
9319Raul VozilaINDCRO03:17:51
10365Valentino FlegoCRO03:17:56
11314Janez KorosecPustolovec RajdCRO03:19:53
12313Klara Zupanc KorošecCRO03:19:55
13329Damir GrižančićCRO03:21:45
14457Denis MirkovićSRK PULSCRO03:25:39
15353Vladimir LjubešićSRK PULSCRO03:26:04
16425Damir DelićSrk PulsCRO03:28:48
17462Vanja VukičevićSRK PulsCRO03:28:49
18468Danijel MorettiSRK PULSCRO03:28:59
19316Nenad KrstinićBK BuzetCRO03:29:28
20304Darko PrivratSRK PulsCRO03:33:23
21370Marko PletikosaAK SljemeCRO03:35:45
22326Sebastijan KaićCRO03:41:09
23327Josip PavlinCRO03:41:41
24430Vedran KovačićOLIMPIK UMAGCRO03:42:02
25429Marina RotarOlimpik UmagCRO03:42:42
26332Dario RoccoOutdoors MagazineCRO03:43:58
27411Tomislav LepanAK Sljeme, KK KončarCRO03:44:12
28404Kristian DružetaKrav Maga IstraCRO03:44:36
29433Tihomir KrucCRO03:44:44
30442Roberto ŠpelićOlimpik UmagCRO03:47:02
31428Dalibor UkotaSRK PULSCRO03:48:33
32386PETRA RENIĆRenićiCRO03:51:16
33360Miran GoričanecKPS BaraberSLO03:51:18
34421Nenad CaricIndividualCRO03:52:41
35340vedran boltersteinCRO03:52:43
36317Andraz HribarSrk PulsSLO03:53:43
37318Vedrana MarsicSrk PulsCRO03:53:59
38426Renato SurijanCRO03:58:50
39361Danijel ŠimicevicDignanoCRO03:58:58
40413Tamara IgrecAK SljemeCRO03:59:27
41331Andrija VukovićGaližanaCRO03:59:33
42330patrik lukeziCRO03:59:34
43346Ivana Jonke ValpotićZagrebačka Treking ŠkolaCRO04:00:28
44427Miren SavićIndCRO04:01:53
45451Nebojša MickovSRK PulsCRO04:02:03
46414Alan AlagićKing Kong Box PulaCRO04:02:12
47415Tea ĐurekOutdoorsCRO04:02:49
48362Robert DeakSrk pulsCRO04:04:12
49381Patrik GortanindCRO04:04:44
50308Robert ŠainCRO04:04:45
51347Luka ŠpanjolCRO04:10:36
52352Dejan JakacCRO04:13:55
53335Alan BuhinBGK TuškanacCRO04:15:40
54301Blaž GrgićSLO04:19:26
55402Denis KrizmanićIndividualCRO04:19:28
56403Antonio PutinjaCRO04:20:28
57382Entoni ŠirolSRD TrickeriCRO04:20:30
58376Vlado FrankovićPD SkitaciCRO04:21:03
59374Aleš VeseličPustolovec RAJD - AmfibijaSLO04:21:36
60355Jakov ŠuranindCRO04:22:15
61435Deana ŠkorićSrk PulsCRO04:22:16
62434Alen ŽivolićValby72CRO04:22:18
63406Igor ĐokićAlbaCRO04:22:50
64445SUZANA LADAVACSD TRICKERICRO04:23:01
65444MARTINA ŠAJINASD TRICKERICRO04:23:02
66472Dubravka Hrvatin PeručTrickeriCRO04:23:03
67449Edi BilićCRO04:23:12
68325Marin ProdanSrk AlbaCRO04:23:20
69473VANJA FESTIĆINDCRO04:24:22
70458Koljka ScoriaINDCRO04:25:45
71321Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaCRO04:26:30
72322Miran RojkoTekaški forumSLO04:26:31
73356Robert FlegarTK PulaCRO04:26:32
74412Kristijan RacanCRO04:27:37
75454Ivana Novak StefanovićCRO04:28:37
76439Vedran UjčićWooDoo PeopleCRO04:29:47
77446Edis BotićINDCRO04:32:30
78379Davor ZorkoMTB Istra PazinCRO04:35:32
79395Blaž TomišićIndCRO04:36:40
80420Igor FabrisINDCRO04:36:41
81339Valter CetinaSRK BusolerCRO04:41:52
82380Sanjin SrdočCRO04:41:53
83432Dean SinčićCRO04:45:19
84337Marko PerešaTBTCRO04:48:29
85351David IvaninićPK PedrovicaCRO04:51:26
86350Dino IvaninićPK PedrovicaCRO04:51:26
87333Monika KovaljeskoTrail Running CroatiaCRO04:51:48
88344Vanja SuhinaTrail Running CroatiaCRO04:51:49
89422Marko JakšićSalomon Running TeamCRO04:51:51
90407MARTINA FRANCETIĆPFZCRO04:52:16
91373Andrea ManzinCRO04:53:33
92341Andrej TekovićCRO04:54:59
93385Mladen ŽivčićSLO04:55:14
94387Jelena RosandićCRO04:55:15
95408Igor OstovićIndividualCRO04:55:33
96441Rahela Černeka JacinOlimpik UmagCRO04:58:22
97354Samir ČauševićKrav Maga IstraCRO05:11:29
98320Erih RaffaelliindCRO05:11:31
99369Dražen BatoryŠahovski klub LucijaCRO05:11:32
100357Dalibor BastijančićDVD KanfanarCRO05:16:20
101471Vedran VitasovićIndCRO05:17:21
102456SANJA BRENKOŠRK VITACRO05:20:19
103394Tedi BabićPD Lisina matuljiCRO05:20:20
104378Vedran DakicCRO05:20:21
105417Žuža GotesmanDSRFunRun/SRKPulsCRO05:20:28
106334Bojana Alavuk PustijanacDSR Run&FunCRO05:20:29
107388KREŠIMIR RENIĆRenićiCRO05:30:27
108464Siniša RamićAGG PulaCRO05:30:58
109393nikola zovićsrk albaCRO05:33:35
110315Melani HrastićCRO05:33:36
111372samuel miljkovicak istraCRO05:43:29
112371marko miljkovicpulsCRO05:47:40
113375Anka ČižmanKPS BaraberSLO05:54:11
114389Lola NovakovićSLO05:54:12
115455Robert MilošSRK RIKA # SušakCRO05:56:36
116440Mirjana BeračOLIMPIK UMAGCRO06:09:47
117324Primož KosmačSLO06:09:55
118368Ivan BlečićCRO06:13:07
119366Jana RajnovićSRK Rika, Šahovski klub JuniorCRO06:13:10
120409Sabina LabanInfinitus/IntersportCRO06:17:41
121410Ljubomir JurisicInfinitusCRO06:17:42
122459Klaudio JuričićGTT - SRK RikaCRO06:20:10
123345Ivana ŠutoZTŠCRO06:24:16
124342Ivana BanovićztšCRO06:24:17
125343Matea PavlovićZTŠCRO06:26:42
126348Antea PopovićZagrebačka Treking ŠkolaCRO06:26:43
127336Dean GalovicSRK Alba, Pd.knezgrad,bbk.maruCRO06:26:43
128460Kristina JurićSDTrickeri/Šrk Vita PazinCRO06:32:38
129431Mirjana Frantal JadreškoCRO06:32:40
130436Ivana BelobrajićCRO06:32:45
131303Martina Hrelja GasparacTrickeriCRO06:32:58
132448Ivana BaćaSD TrickeriCRO06:33:01
133447Nataša PutinjaSD TrickeriCRO06:33:02
134323Alenka KosmačSLO06:34:53
135452Alemka Radović GoričanecSRK AlbaCRO06:52:47
136453Goran GoričanecSRK AlbaCRO06:52:48
137306Božo Barbarić/Hrvatska06:54:00
138377Nikica ŽigantoCRO06:54:08
139305Emir AlagićindCRO07:03:34
140392Vedran JedrejčićCRO07:04:23
141328Anita ŠolaSRK RIKACRO07:04:35
142401RAJKA BABIĆAK ČOPALJCRO07:04:36
143418Jasmina CarekSrk PulsCRO07:31:33
144469Thomas CarekSrk PulsCRO07:31:37
145470Miomir CarekSrk PulsCRO07:31:38
146307Aleks Časar/SLO07:51:34
147310Dragan KrivičićStražilovoSLO07:51:35
148476David RađenovićSRK BusolerCRO06:09:00 fali 1 cp
311Ivan SrblinSrk albaCRODNF
312Slaven IvancicZagorje adventure teamCRODNF
338Inot KlemenčičIBAI TEAMSLODNF
384Paolo BonasCRODNF
396Tina PerkovićSRK RikaCRODNF
399Igor ZaharijaRV out of officeCRODNF
400Marin BabnikindCRODNF
405Dragan KlapčićSRK PULSCRODNF
416Goran VedernjakCRODNF
437Irena ŠoštarićCRODNF
438Bojan MihaljevićCRODNF
443RONALD LADAVACSD TRICKERICRODNF
450Daniel MuskovicUndergroundCRODNF
475Sidonija ŠkofićRikaCRODNF
476David RađenovićSRK BusolerCRODNF
349Borko ZuganSrk RIKACRODNS
358Matej RožancSLODNS
359Robert PrezeljSLODNS
363Maja KajzerSLODNS
364TINO SMOKOVIĆCRODNS
383Ivan PenavićCRODNS
391Gregor MlakarCRODNS
398ZDENKO NAPOLETANOITADNS
461Nikola ŠaljaTK Tar-VabrigaCRODNS
465Enrico VidovićPrimeCRODNS
466Jasmin VidovićPrimeCRODNS
474Izidor JakovčićCRODNS

The file rezultati_planinarska_muskarci.php does not exist or is not readable!

Rezultati planinarska - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1302Isabel PetronioAMD BELI KAMENSLO03:12:38
2397Mateja BlaževićCRO03:14:09
3313Klara Zupanc KorošecCRO03:19:55
4429Marina RotarOlimpik UmagCRO03:42:42
5386PETRA RENIĆRenićiCRO03:51:16
6318Vedrana MarsicSrk PulsCRO03:53:59
7413Tamara IgrecAK SljemeCRO03:59:27
8346Ivana Jonke ValpotićZagrebačka Treking ŠkolaCRO04:00:28
9415Tea ĐurekOutdoorsCRO04:02:49
10435Deana ŠkorićSrk PulsCRO04:22:16
11445SUZANA LADAVACSD TRICKERICRO04:23:01
12444MARTINA ŠAJINASD TRICKERICRO04:23:02
13472Dubravka Hrvatin PeručTrickeriCRO04:23:03
14458Koljka ScoriaINDCRO04:25:45
15321Nataša Rogić JukopilaSRK AlbaCRO04:26:30
16454Ivana Novak StefanovićCRO04:28:37
17333Monika KovaljeskoTrail Running CroatiaCRO04:51:48
18407MARTINA FRANCETIĆPFZCRO04:52:16
19387Jelena RosandićCRO04:55:15
20441Rahela Černeka JacinOlimpik UmagCRO04:58:22
21456SANJA BRENKOŠRK VITACRO05:20:19
22417Žuža GotesmanDSRFunRun/SRKPulsCRO05:20:28
23334Bojana Alavuk PustijanacDSR Run&FunCRO05:20:29
24315Melani HrastićCRO05:33:36
25375Anka ČižmanKPS BaraberSLO05:54:11
26389Lola NovakovićSLO05:54:12
27440Mirjana BeračOLIMPIK UMAGCRO06:09:47
28366Jana RajnovićSRK Rika, Šahovski klub JuniorCRO06:13:10
29409Sabina LabanInfinitus/IntersportCRO06:17:41
30345Ivana ŠutoZTŠCRO06:24:16
31342Ivana BanovićztšCRO06:24:17
32343Matea PavlovićZTŠCRO06:26:42
33348Antea PopovićZagrebačka Treking ŠkolaCRO06:26:43
34460Kristina JurićSDTrickeri/Šrk Vita PazinCRO06:32:38
35431Mirjana Frantal JadreškoCRO06:32:40
36436Ivana BelobrajićCRO06:32:45
37303Martina Hrelja GasparacTrickeriCRO06:32:58
38448Ivana BaćaSD TrickeriCRO06:33:01
39447Nataša PutinjaSD TrickeriCRO06:33:02
40323Alenka KosmačSLO06:34:53
41452Alemka Radović GoričanecSRK AlbaCRO06:52:47
42328Anita ŠolaSRK RIKACRO07:04:35
43401RAJKA BABIĆAK ČOPALJCRO07:04:36
44418Jasmina CarekSrk PulsCRO07:31:33
396Tina PerkovićSRK RikaCRODNF
437Irena ŠoštarićCRODNF
475Sidonija ŠkofićRikaCRODNF

Rezultati ultra

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1225Tomaž CankarPustolovec RajdSLO05:05:35
2210Klemen UdovičIntersport - Salomon AR teamSLO05:05:59
3228Marko OreškovićUPRI GelenderCRO06:07:30
4224Tomislav KolacAK SljemeCRO06:07:45
5222Dubravko SeverNamate sanseCRO06:07:45
6201Luka FiletinOK Kapela / IRŠCRO06:08:18
7234Franci SokličSŠD TržičSLO06:27:14
8231Alen PaliskaSRK AlbaCRO06:27:14
9221Jelena BrezakZagorje Adventure Team- AK SljCRO06:40:19
10232Paula VrdoljakAkSljemeCRO06:40:30
11226Mirjana KolacAk SljemeCRO06:40:35
12219Vanja Šomođi315 SjeverozapadCRO06:42:03
13227Martin ZidarićSD Trickeri/SRK RikaCRO06:56:00
14223Branko TomišićSRK SutivanacCRO06:56:06
15206Goran HekKisele NogiCRO06:56:28
16203Kristian RužićPd. SkitaciCRO08:07:36
17207Boris ErženŠOKSLO08:07:37
18209Denis BajićSrk ALBACRO08:07:45
19204Robert DundaraSRK AlbaCRO08:07:46
20217ranko orehovecsrd 315 sjeverozapadCRO08:11:10
21214Petra KontićAK SljemeCRO08:28:50
22235Dražen KrajcarCRO08:28:51
23233Zvonimira MilevčićZagrebačka Treking ŠkolaCRO09:05:02
24212Tajana ŠpoljarecZagrebačka treking školaCRO09:05:04
25230Dubravka KokanovićZTŠCRO09:05:06
26211Marijo VranaričićZagrebačka Treking ŠkolaCRO09:05:15
27218Tomislav KelemenSRD 315CRO09:05:18
28213Bojan JevševarGelenderBIH06:34:28 fali 1 cp
29236Marin MandekićCRO07:42:11 fali 1 cp
30202Sanja MladenovićCRO06:55:50 fali 3 cp
205Tomislav VukOK VihorCRODNF
215Mauricio KrizmanicSD TrickeriCRODNF
216Jelena SekeljSRD 315 SjeverozapadCRODNF
220Leo BudekAK SljemeCRODNF
229Josip ŠćrbecCRODNS
208Veljko BrajkovićMTB Istra PazinCRODNS

The file rezultati_ultra_muskarci.php does not exist or is not readable!

Rezultati ultra - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1221Jelena BrezakZagorje Adventure Team- AK SljCRO06:40:19
2232Paula VrdoljakAkSljemeCRO06:40:30
3226Mirjana KolacAk SljemeCRO06:40:35
4214Petra KontićAK SljemeCRO08:28:50
5233Zvonimira MilevčićZagrebačka Treking ŠkolaCRO09:05:02
6212Tajana ŠpoljarecZagrebačka treking školaCRO09:05:04
7230Dubravka KokanovićZTŠCRO09:05:06
8202Sanja MladenovićCRO06:55:50 fali 3 cp
216Jelena SekeljSRD 315 SjeverozapadCRODNF