Rezultati ultra

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
125Klemen Udovič Intersport SalomonTomaž CankarPustolovec RAJDPustolovec RAJD - Salomon IntersportSlovenija07:19:09
223Primož VerbičFranci SokličŠD KettelbellsSlovenija08:15:45
310Igor Dorotić Pokret odmoraAna Rumiha Pokret odmora Pokret odmoraHrvatska08:25:23
411Meta DagarinVaitapuRobert PobežinVaitapuVaitapuSlovenija08:36:58
518Rafko AtelšekDejan TajnikPustolovec Rajd 2Slovenija08:45:07
620Marko DudićOK Slovenj GradecGrega RajOK Slovenj GradecOK SG ULTRASlovenija08:52:09
712Sandi MilohanicNikola RadićMiNiHrvatska09:00:19
82Nataša AljančićVasja JerčićPustolovec Rajd 3Slovenija09:00:47
916Marko JamnikarPeter BrglezVimperk mala malcaSlovenija09:04:28
109Barbara JoličPustolovec RajdTine MaljevacPustolovec Rajd Pustolovec Rajd 5Slovenija09:06:24
111Katja RutarINDJanez KorošecINDPustolovec Rajd 4Slovenija09:19:20
1222Valter FoskiOK PolarisIztok RojcOK PolarisPolaris VISlovenija09:44:55
1314Marko LukšićGoran VedernjakDUBBEL&TRIPELHrvatska09:54:29
148Dario RoccoFREEPaula VrdoljakOutdoors MagazineHrvatska09:58:37
1519Stjepan Fak OperorVedran ŠtimacGarmin Delux timHrvatska10:05:16
167Mateja BlaževićAntonio ChiavalonSRK PulsTeam No LimitsHrvatska10:09:24
1717Rok ZupančićAndrej BergantSigurvegararSlovenija10:14:56
1815Zlatko RačkiGorski kotarSiniša RuddolfGorski kotarŠume pjevaju & CepelinHrvatska10:20:37
1924Miha PlanincMatej ŠpehNočni trijeSlovenija09:12:10 fali 1 cp
206Blaž UrbanijaBarbara NovakAmfibijaSlovenija10:36:08 fali 1 cp
215Alan BuhinMartina VujnovićABMVHrvatska10:01:26 fali 2 cp
2213Bernard IvanovSRK AlbaIgor ĐokićSRK AlbaAlba teamHrvatska09:31:45 fali 5 cp
2321Kristijan ZrinićGoran VorkapićAdrenalina PulaHrvatska08:41:51 fali 8 cp
244Andrei MendeEugenia DubovaFriendZoneRusija09:16:54 fali 13 cp
253Marko OreškovićDubravka Kokanović Pa zakaj ne ?!HrvatskaDNF

  Ime Spol Klub Država
1Sandro
Ljubičić
mHrvatska
2Daniel
Nimac
mPulaHrvatska
3Jasmina
Vojniković
fhrvatska
4Marina
Karavanic
fHrvatska
5Damir
Černac
mAK Maximvs PorečHrvatska
6Daniela
Polčić
fPremium directHrvatska
7Ana
Blečić
fFour elementsHR
8Vinko
Polčić
mPremium directHrvatska
9Vanesa
Peruško Topić
fTK PulaHrvatska
10Paola
Močnik
fTk PulaHrvatska
11Boris
Plastić
mTK PulaHR
12Mani
Plastić
fTK PulaHR
13VLADO
ŠĆUR
mDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA
14Robert
Bertetić
mSD TrickeriRH
15Suzana
Laković
fHrvatska
16Natali
Pilat
fHrvatska
17Goran
Pilat
mHrvatska
18Patrik
Išić povrzanović
mDsr Maraton UljanikHrvatska
19Emir
Jakupović
mPomorska policija PulaHR
20Barbara
Sintić Uhač
f/Hrvatska
21Janos
Karsai
mHungary
22Ivica
Sinčić
mKaštelirHrvatska
23Ivan
Diklić
mKaštelirHrvatska
24Lučano
SOŠIĆ
mT.K. Albona Extreme LabinHrvatska
25Roberto
Varesko
mSRK PULSHrvatska
26Christian
Gallo
mDSR Uljanik maratonHrvatska
27Viktor
Lazarić
mIstru volim jacro
28Barbara
Sintić Uhač
f/Hrvatska
29Igor
Gmaz
mCroatia
30Dejan
Buić
mDSR Run&FunHrvatska
31Doris
Šuran
fPorečHrvatska
32Nina
Ladavac
fHrvatska
33Ingrid
Korenic
fHr
34Martina
Korenic
fHr
35Ivana
Baća
fSd TrickeriHrvatska
36Sandi
Lukšić
mTK Albona ExtremHRVATSKA
37Maja
Ferjančić
fSRU InfinitusHrvatska
38Vanja
Festić
mBMKHrvatska
39Vedran
Mocibob
mKarojbaHrvatska
40Igor
Cvek
mHrvatska
41Nina
Grabrovic
fHrvatska
42Ivan
Kostešić
mSRK PulsHrvatska
43Denis
Orbanic
mSrk Veliki VođaHrvatska
44Jasmin
Vidović
mMaximvsHr
45andrea
vojniković
fhrvatska
46Enrico
Vidović
mHrvatska
47Toni
Brožić
mSD ProteusHR
48Vinko
Počanić
mSD ProteusHR
49Igor
Cvitko
mSD ProteusHR
50Vladimir
Katanar
mSD ProteusHR
51Marko
Starić
mSD ProteusHR
52Roni
Radošić
mSD ProteusHR
53Igor
Rimanić
mSD ProteusHR
54FABIAN
SPONZA
mKi Fa MenoHrvatska
55Kristina
Katanar
fSD ProteusHR
56Aleksandar
Ostojić
mKi Fa MenoHrvatska
57Fabio
Pastrovicchio
mHrvatska
58Gracijela
Grubiša
fSD TRICKERIHrvatska
59Goran
Rudan
mR&iHr
60Aleks
Časar
m/Slovenija
61Ana Marija
Časar Hribljan
f/Slovenija
62Marina
Nimac
fŽRK ArenaHrvatska
63Ivan
Kernjus
mTk Tar-VabrigaHrvatska
64Viliam
Gašparini
mRun & funHrvatska
65ROBI
PERŠIĆ
mT.K. Albona Extreme Labinhrvatska
66Barbara
Stihović
fHrvatska
67Mauro
Hervat
mXxxHr
68Tutard
Christophe
mFRANCE
69Boris
Blagonić
mGeogrupa SportHrvatska
70Koljka
Scoria
mINDHrvatska
71klaudio
antoncic
mnemahrvatska
72Dalibor
Griparić
mUSR PčelicaHr
73Davor
Subotić
mUSR Pčelica
74Maja
Skrobo
fUSR PčelicaHr
75Edvard
Cerkovnik
mUSR PčelicaHr
76Vladimir
Ljubešić
mSrk PulsHrvatska
77Dražen
Tomić
mAdrenalinaHrvatska
78Sandra
Malenica
fHrvatska
79Daniela
Kosinozic
fHrvatska
80Ivan
Pauletić
mDSR Run & FunHrvatska
81Patrik
Kontuš
mTrickeriHrvatska
82Damir
Slavčić
mTrickeriHrvatska
83Darko
Kajfeš
mTK PulaHrvatska
84Romina
Bilic
fRun&funHr
85Mirjana
Frantal Jadreško
fHrvatska
86goran
dellabernardina
mdsr uljanikcroatia
87Paolo
Mofardin
mSRU InfinitusHrvatska
88Igor
Mirković
mINDHrvatska
89PAOLA
MOČNIK
fTK PULAhrvatska
90VANESA
PERUŠKO TOPIĆ
fTK PULA
91Denis
Drandić
mrun&funHrvatska
92Marko
Horvat
mTK Tar VabrigaHrvatska
93Ollagnier
Elodie
fFrance
94Kristina
Grgorovic
fRun&FunKrvatska
95VEDRAN
BOBIĆ
mHRVATSKA
96Sanja
Cinkopan Korotaj
fHR
97Ronald
Korotaj
mHR
98Luka
Radanovic
mTnt pazinHrvatska
99Armida
Jelenic
fDZSR RovinjHrvatska
100Bruno
Flego
mOlimpik Umag
101DINO
UDOVIČIĆ
mCroatia
102Marko
Bolković
mHrvatska
103Viktor
Pijerov
mOLIMPIK UmagHrvatska
104Nina
Karlić
fRovinjHrvatska
105Dragan
Brečević
mHrvatska
106Goran
Milohanic
mCroatia
107Alfio
Harić
mrun & funHrvatska
108Stanko
Razbojnikov
mRun&funHR
109Maša
Jerin
fRun&funHR
110MAJA
CETINA
fTK PulaHRVATSKA
111Ivana
Kostešić
fIndividualHrvatska
112Bojan
Dodic
mRecreativo Rovinjsko SeloHrvatska
113Nikola
Cvitic
mRecreativo Rovinjsko SeloHrvatska
114Dalibor
Petech
mTK PulaHrvatska
115Daniel
Vidan
mSd TrickeriHrvatska
116Marko
Cerovac
mHR
117Sandra
Martinović
fHR
118Iva
Karačić
f---HRV
119Leon
Kresina Karačić
m---HRV
120Marko
Jelić
mS.R.U. InfinitusHrvatska
121Sanja
Bonaca
fRun&FunHrvatska
122Ervin
Bonaca
mHrvatska
123Višnja
Bukovac
fBK NovigradHrvatska
124Sandro
Dujmović
mHR
125čedomir
milevoj
molimpik umagcro
126Valter
Putinja
mSD TrickeriHrvatska
127Barbara
Kuhar
fHrvatska
128Dalibor
BASTIJANČIĆ
mDVD KanfanarHRVATSKA
129Marina
Milković
fHrvatska
130Ivan
Leko
mHrvatska
131Klaudio
Medica
mBbk GrožnjanHr
132Branimir
Maras
mHrvatska
133Dunja
Percan
fRun&funHrvatska
134Vedran
Vale
mHrvatska
135Magda
Romić
fRun&Fun˛hrvatska
136Zorana
Riggi
fFLOWHrvatska
137Ana
Barić
fDSR Maraton Uljanik PulaHR
138Noela
Setic
fIndividualacHrvatska
139Ana
Terlević
fHrvatska
140Nataša
Milohanović
fhrvatska

  Ime Spol Klub Država
1Davor
Petrović
mHrvatska
2Roni
Mendica
mHrvatska
3Alen
Petrović
mHrvatska
4Iztok
Likar
mLJ TEKAČISlovenija
5Mojca
Likar
fLJ TEKAČI
6ŽIGA
Likar
mLJ TEKAČISlovenija
7MAŠA
Likar
fLJ TEKAČISlovenija
8Sandro
Ljubičić
mHrvatska
9VLADO
ŠĆUR
mDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA
10Robert
Bertetić
mSD TrickeriRH
11Korado
Bertetić
mind.RH
12Matija
Modrušan
mind.RH
13Mauro
Kalac
mind.RH
14Ivana
Kutija
fStankovci cityHrvatska
15Janos
Karsai
mHungary
16Marko
Ivanović
mKlub SkokRH
17Matea
Ivanović
fKlub SkokRH
18Bojana
Kukec
fTorpedo runnersHrvatska
19Damir
Bukša
mTorpedo runnersHrvatska
20Sanja Cinkopan Korotaj
Cinkopan Korotaj
fHrvatska
21Ronals
Korotaj
mHrvatska
22Vladimir
Bosnić
m/Hrvatska
23David
Kalac
mind.Hrvatska
24Martina Novosel Dumičić
Novosel Dumičić
fOlimpic UmagHrvatska
25IVANA
JURIŠIĆ
fHrvatska
26JAGODA
JURIŠIĆ
fHrvatska
27LJUBOMIR
JURIŠIĆ
mHrvatska
28MARIJANA
KRAJCAR
fHrvatska
29Marino
Prenc
mHrvatska
30Daniel
Krajcar
mHrvatska
31MORENA
ŽUFIĆ
fHRVATSKA
32Mateo
Kovač
m/Hrvatska
33Alma
Krožnjak
fHrvatska
34Igor
Krožnjak
mHrvatska
35Edi
Krožnjak
mHrvatska
36Ena
Krožnjak
fHrvatska
37Bojan
Modrušan
mHrvatska
38Marko
Jelić
mInfinitusHrvatska
39Ivana
Švorinić
fŠD3ŠportHrvatska
40David
Gorian
mŠD3športSlovenia
41Lana
Gorian
fŠD3športSlovenia
42Suzana
Laković
fHrvatska
43Ana
Terlević
fHrvatska
44Viliam
Gašparini
mDSR Run &funHrvatska
45Marko
Gulić
mHrvatska
46Jasmin
Vidović
mMaximvsHrvatska
47ĐENI
MOMIĆ
fAK Maximvs PorečHrvatska
48ERIKA
MOMIĆ
fOK POREČHrvatska
49Irena
Skok
fSlovenija
50Dejan
Pancur
mHr
51Sendi
Beviakva
fRun&FunCro
52Irvin
Beviakva
mRun&FunCRO
53Ljiljana
Mamić
fTrčaona RijekaHrvatska
54Barbara
Mamić
fTrčaona RijekaHrvatska
55Ingrid
Korenic
fHr
56Enrico
Vidović
mHrvatska
57Manuel
Zubin
mReps for JesusHrvatska
58Vanesa
Milanović
fInd.Hrvatska
59Martina
Naranđa
fCroatia
60Antonio
Rupčić
mHrvatska
61Antonio
Rupčić
mHrvatska
62Erin
Rupčić
fHrvatska
63Sonja
Rupčić
fHrvatsko
64IVAN
ZGRABLJIĆ
mVK ADRIACOHrvatska
65Petra
Brođanac
fHrvatska
66Dalibor
Janjatović
mVK AdriacoHrvatska
67Barbara
Kešmer
fDSR Run& funHrvatska
68Goran
Kešmer
mDSR Run&funHrvatska
69Mia
Kešmer
fDSR Run&funHrvatska
70Ivana
Štibi
fSkok klub - šrpHrvatska
71Marija
Gašparini
fHrvatska
72Toni
Kopitar
mHrvatska
73Doris
Bilic
fHrvatska
74Žarko
Fabac
mVk AdriacoHrvatska
75Danijela
Vujovic
fSkok klub - srpHrvatska
76Sandra
Špis
fCroatia
77Diego
Han
mCroatia
78Melisa
Pandžić
fHrvatska
79Damir
Hodžić
mHrvatska
80Mauricio
Križmanić
mSD TrickeriHrvatska
81Sanela
Križmanić
fSD TrickeriHrvatska
82Gordana
Vuk
fSkok klub - šrpHrvatska
83Zlatko
Novak
mSKOK klub - šrpHrvatska
84Tatjana
Novak-Belić
fSKOK klub - šrpHrvatska
85Karin
Benazić
fINDHrvatska
86Maja
Ferjančić
fSRU InfinitusHrvatska
87Robert
Deak
mSrk pulsCroatia
88Denisa
Dujmić
fTorpedo RunnersHrvatska
89Josip
Dujmić
mTorpedo RunnersHrvatska
90Vedran
Močibob
mOlimpikHrvatska
91Kristina
Afrić
fHrvatska
92Bruno
Flego
mOlimpik Umag
93Enrico
Vidović
mHrvatska
94Nataša
Virc
fSlovenia
95Maja
Čepič
fSlovenija
96Maja
Pastuović
fHrvatska
97Sebastijan
Pastuović
mAdrenalinaHrvatska
98Filip
Andrašić
mCroatia
99Nataša
Gerič
fSlovenia
100Rajko
Geric
mSlovenia
101Jaka
Gerič
mSlovenia
102Urška
Gerič
f
103Matic
Gerič
m
104Igor
Puž
mak Opatija motorsportHrvatska
105Robert
Habek
mTk Tar - VabrigaHrvatska
106Christian
Gallo
mDSR Uljanik maratonHrvatska
107Ivan
Lazić
mReps for JesusHrvatska
108Manca
Flajs
fMASSSlovenija
109Tadeja
Flajs Udovič
fSlovenija
110Žiga
Flajs
mSlovenija
111ALDO
MOMIĆ
mPOREČhrvatska
112Jovanka
Katic
fHrvatska
113Kristina
Grgorović
fRun & FunHrvatska
114Jasmina
Mandić
fredHrvatska
115Ilda
Basara
fHrvatska
116Meta
Mramor
fpapamedoSlovenia
117Vesna
Mramor
fpapamedoSlovenia
118Veno
Mramor
mpapamedoSlovenia
119Silvo
Mramor
mpapamedoSlovenia
120Josipa
Vuletić
fAK KvarnerCroatia
121Ivan
Vuletić
mtk PulaCroatia
122Nina
Brčić
fHrvatska
123Tamara
Mravunsc
fKbk Budokai RovinjHrvatska
124Boris
Mišković
mKbk Budokai RovinjHrvatska
125Adin
Hasić
m
126Amira
Hasić
fHrvatska
127Vedran
Mohorovičić
mIndHrvatska
128Dubravka
Hrvatin Peruč
fSd TrickeriHrvatska
129Tomislav
Brnčić
mAk KvarnerHrvatska
130Mirjana
Margetić
f
131Manuel
Brnobić
mHrvatska
132Marko
Gulić
mHrvatska
133Petar
Zaninić
mHrvatska
134Antonio
Papić
mTriatlon klub Tar-VabrigaHrvatska
135Almir
Tvrtković
mTriatlon klub Tar-VabrigaHrvatska
136Josip
Rajković
mHrvatska
137Anđela
Rajković
fHrvatska
138Dragan
Davidović
mHrvatska
139Igor
Karšaj
mNemaHrvatska
140Marko
Horvat
mTK Tar VabrigaHrvatska
141Nataša
Radolovic Horvat
fHrvatska
142Zorana
Riggi
fFlowHrvatska
143Tihomir
Abramović
mHrvatska
144Marin
Vidan
mSd TrickeriHrvatska
145Irian
Beviakva
mRun&funCro
146Danijela
Velenik
fHrvatska
147KRISTINA
KATANAR
fHrvatska
148DANIJELA
VELENIK
fHrvatska
149Marko
Ljesar
mindividualacHrvatska
150Filip
Cvijetić
mTk rivalHrvatska
151Dario
Kuhar
mHrvatska
152MIŠO
MILINKOVIĆ
mHrvatska

 

 

Rezultati timska - mix i žene

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
16Martina Šajina IvetićSD TrickeriAlfred ŠirolSD TrickeriKonj(ado) Team01:26:41
226Suzi LadavacSD TrickeriMartin Čotar, dipl.SD TrickeriPljas po guzi!01:28:05
34Vanja VukicevicSrk PULSDeana SkoricSrk PULSSoftići01:33:02
424Elvis KalčićSDRJ PustolovciMarija KalčićSDRJ PustolovciD&D Vavek z nami01:34:29
53Dubravka Hrvatin PeručSrđan BožićSd TrickeriMaćani01:38:49
616Sandi MilohanićTK ALBONA EXTREMEIvana PuškarićTK ALBONA EXTREMEHakuna matata01:41:53
75Nataša ŽufićSRK PulsNebojša MickovSRK PulsMio&Mao01:45:05
829Ana ŽužićTriatlon klub PulaMarino JurcanTriatlon klub PulaTerraferma01:53:01
936Jana Benvegnu LebanOlimpik UmagZec MilkoBBK GrožnjanZec01:54:29
1012Mario PustijanacKBBXS AdrenalinaBojana Alavuk PustijanacDSR Run&FunENDURO01:57:49
1117DINO UDOVIČIĆKRISTINA OPATIĆYOMETRI02:04:50
1225Aleksandar PercRozana Mihovilović PercZara02:06:59
138Vanja FestićA je toAna BačićA je toLaganini02:14:12

Rezultati timska

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
132Ivan Kernjus Đoletk Tar-VabrigaSimon KrizmanićMTB AdrenalinaNinđe01:16:14
21Mauricio KrižmanićSD TrickeriSenad HodžićSD TrickeriTrickeri 101:17:09
32Mauro HekPlus 100Ivan StanićPlus 100Plus 10001:20:51
418Davor ZorkoSD TrickeriTino SmokovićEmica i Ančica01:24:46
56Martina Šajina IvetićSD TrickeriAlfred ŠirolSD TrickeriKonj(ado) Team01:26:41
622Mauro VitasovićG.T.Elitni rekreativciSandi MašinovićSRK PULSKAZALIN01:27:10
720Valentin RimanićRenato ŽgombaČokolada i kakao01:27:17
826Suzi LadavacSD TrickeriMartin Čotar, dipl.SD TrickeriPljas po guzi!01:28:05
921Nikola RadićINDGoran MilohanićTK Albona ExtremePicugi01:28:23
1023Stefan WeidlichSrk AlbaIgor ĐokićSrk AlbaMladići01:28:57
1131Andrea BratovićSD TrickeriSiniša SeferovićSD TrickeriTrickeri198401:31:00
1210Renato SurijanMarin BabnikHladno pivo01:32:51
134Vanja VukicevicSrk PULSDeana SkoricSrk PULSSoftići01:33:02
1428Nenad Carichraspa mu se 1974.Velyko Braykovichlije?enih trekeraŠu noneti01:33:45
1524Elvis KalčićSDRJ PustolovciMarija KalčićSDRJ PustolovciD&D Vavek z nami01:34:29
1638Marko LukšićGoran VedernjakVedernjakDUBBEL&TRIPEL01:37:25
173Dubravka Hrvatin PeručSrđan BožićSd TrickeriMaćani01:38:49
1827Martin ZidarićTrickeriNikola ZidarićIndMartin&Nikola01:39:16
1919Ronald KorotajMaksimilian KorotajRomax01:40:30
2016Sandi MilohanićTK ALBONA EXTREMEIvana PuškarićTK ALBONA EXTREMEHakuna matata01:41:53
2114Entoni ŠirolSD TrickeriEmanuel ValentaIndividualVaži od piture01:43:31
2233Sanjin SrdočMarin SrdočKovačići brothers01:44:28
235Nataša ŽufićSRK PulsNebojša MickovSRK PulsMio&Mao01:45:05
2434Makovac GoranSD TrickeriAndrea ĐurđevićBBK GrožnjanPOL EŠER TEAM01:52:58
2529Ana ŽužićTriatlon klub PulaMarino JurcanTriatlon klub PulaTerraferma01:53:01
2636Jana Benvegnu LebanOlimpik UmagZec MilkoBBK GrožnjanZec01:54:29
2711Ivica ŠuranTrickeriGoran KrstićTrickeriOmnelutum01:55:39
2835Stefano BevilacquaTrack&FieldMarko MahneBBK GrožnjanTrack&Field Team01:56:35
2912Mario PustijanacKBBXS AdrenalinaBojana Alavuk PustijanacDSR Run&FunENDURO01:57:49
3017DINO UDOVIČIĆKRISTINA OPATIĆYOMETRI02:04:50
3125Aleksandar PercRozana Mihovilović PercZara02:06:59
3215Marin MaurovicMichell VuletićZeznuti Tipovi02:10:27
338Vanja FestićA je toAna BačićA je toLaganini02:14:12
349Franko MarušićDražen PavlovićLako ćemo02:17:25
3540Vozila BrankoDario RadmanovicVOZRA TIMDNF