Rezultati utrke

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - ukupno

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
181Mauricio KrižmanićSD TrickeriHrvatska00:20:18
2125Filip CvijetićHrvatska00:21:07
342Ivan Vuletićtk PulaCroatia00:21:25
417Christian GalloDSR Uljanik maratonHrvatska00:21:43
5111Veno MramorpapamedoSlovenia00:21:44
6105Tomislav BrnčićAk KvarnerHrvatska00:22:07
7109Vedran MohorovičićIndHrvatska00:22:07
851Jasmin VidovićMaximvsHrvatska00:22:25
995Robert BertetićSD TrickeriRH00:22:44
10124Sanjin SirotićHrvatska00:23:08
1124David GorianŠD3športSlovenia00:23:27
12127Manuel PerešaHrvatska00:23:36
13126Mateo DeakHrvatska00:24:11
1468Manuel ZubinReps for JesusHrvatska00:24:33
15114VLADO ŠĆURDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA00:24:34
1621Daniel KrajcarHrvatska00:25:38
17120Marko PiukaHrvatska00:25:57
18113Viliam GašpariniDSR Run &funHrvatska00:25:59
1943Ivan LazićReps for JesusHrvatska00:26:01
20118Žiga FlajsSlovenija00:26:17
2179Matic Gerič00:26:27
2216Bruno FlegoOlimpik Umag00:26:30
2331Edi KrožnjakHrvatska00:26:58
2484Meta MramorpapamedoSlovenia00:27:00
25123Valentino FlegoHrvatska00:27:00
264Almir TvrtkovićTriatlon klub Tar-VabrigaHrvatska00:27:20
2792Petar ZaninićHrvatska00:27:20
2874Marko GulićHrvatska00:27:28
2955Josipa VuletićAK KvarnerCroatia00:27:40
3013Bojan ModrušanHrvatska00:28:26
31115Zlatko NovakSKOK klub - šrpHrvatska00:28:31
32119Marin VidanHrvatska00:29:00
3371Marino PrencHrvatska00:29:16
3418Dalibor JanjatovićVK AdriacoHrvatska00:29:19
35117Žarko FabacVk AdriacoHrvatska00:29:23
3644IVAN ZGRABLJIĆVK ADRIACOHrvatska00:29:34
3760Kristina AfrićHrvatska00:29:34
3849Jaka GeričSlovenia00:30:34
3999Silvo MramorpapamedoSlovenia00:30:34
4033Enrico VidovićHrvatska00:30:35
4194Rajko GericSlovenia00:30:41
428Antonio PapićTriatlon klub Tar-VabrigaHrvatska00:30:47
43108Vanesa MilanovićInd.Hrvatska00:30:58
4498Sebastijan PastuovićAdrenalinaHrvatska00:31:32
45106Toni KopitarHrvatska00:31:40
4625David Kalacind.Hrvatska00:31:47
4714Bojana KukecTorpedo runnersHrvatska00:32:05
4820Damir BukšaTorpedo runnersHrvatska00:32:05
4939Igor Pužak Opatija motorsportHrvatska00:32:30
5090Nataša GeričSlovenia00:33:29
5159Kristina GrgorovićRun & FunHrvatska00:33:53
522ALDO MOMIĆPOREČhrvatska00:34:56
53129Kristian PopovićHrvatska00:34:57
5429Dubravka Hrvatin PeručSd TrickeriHrvatska00:34:59
5588MORENA ŽUFIĆHRVATSKA00:35:16
5626Denisa DujmićTorpedo RunnersHrvatska00:35:27
5754Josip DujmićTorpedo RunnersHrvatska00:35:27
5862Ljiljana MamićTrčaona RijekaHrvatska00:35:27
5930ĐENI MOMIĆAK Maximvs PorečHrvatska00:36:25
60121Kristina RadovanHrvatska00:38:04
61122Elizabet RadovanHrvatska00:38:05
6211Barbara KešmerDSR Run& funHrvatska00:38:17
6336Goran KešmerDSR Run&funHrvatska00:38:17
6485Mia KešmerDSR Run&funHrvatska00:38:17
6522DANIJELA VELENIKHrvatska00:38:31
6658KRISTINA KATANARHrvatska00:38:31
6793Petra BrođanacHrvatska00:40:08
6840Igor KrožnjakHrvatska00:40:55
6966Manca FlajsMASSSlovenija00:40:56
70101Tadeja Flajs UdovičSlovenija00:40:56
7141Irena SkokSlovenija00:40:58
7257Korado Bertetićind.RH00:42:02
7380Matija Modrušanind.RH00:42:02
7482Mauro Kalacind.RH00:42:02
75112Vesna MramorpapamedoSlovenia00:42:37
76103Tatjana Novak-BelićSKOK klub - šrpHrvatska00:42:50
7712Barbara MamićTrčaona RijekaHrvatska00:42:53
7872Marko LjesarindividualacHrvatska00:42:53
79107Urška Gerič00:43:22
8046Ivana ŠvorinićŠD3ŠportHrvatska00:43:28
8161Lana GorianŠD3športSlovenia00:44:32
8252Jasmina MandićredHrvatska00:44:47
8345Ivana ŠtibiSkok klub - šrpHrvatska00:44:52
8465Maja ČepičSlovenija00:49:00
8591Nataša VircSlovenia00:49:01
1Adin HasićDNF
3Alma KrožnjakHrvatskaDNF
5Amira HasićHrvatskaDNF
6Ana TerlevićHrvatskaDNF
7Anđela RajkovićHrvatskaDNF
9Antonio RupčićHrvatskaDNF
10Antonio RupčićHrvatskaDNF
15Boris MiškovićKbk Budokai RovinjHrvatskaDNF
19Damir HodžićHrvatskaDNF
23Danijela VujovicSkok klub - srpHrvatskaDNF
27Diego HanCroatiaDNF
28Dragan DavidovićHrvatskaDNF
32Ena KrožnjakHrvatskaDNF
34ERIKA MOMIĆOK POREČHrvatskaDNF
35Erin RupčićHrvatskaDNF
37Gordana VukSkok klub - šrpHrvatskaDNF
38Igor KaršajNemaHrvatskaDNF
47IVANA JURIŠIĆHrvatskaDNF
48JAGODA JURIŠIĆHrvatskaDNF
50Janos KarsaiHungaryDNF
53Josip RajkovićHrvatskaDNF
56Jovanka KaticHrvatskaDNF
63LJUBOMIR JURIŠIĆHrvatskaDNF
64Maja PastuovićHrvatskaDNF
67Manuel BrnobićHrvatskaDNF
69Marija GašpariniHrvatskaDNF
70MARIJANA KRAJCARHrvatskaDNF
73Marko HorvatTK Tar VabrigaHrvatskaDNF
75Marko JelićInfinitusHrvatskaDNF
76Marko IvanovićKlub SkokRHDNF
77Martina NaranđaCroatiaDNF
78Matea IvanovićKlub SkokRHDNF
83Melisa PandžićHrvatskaDNF
86Mirjana MargetićDNF
87MIŠO MILINKOVIĆHrvatskaDNF
89Nataša Radolovic HorvatHrvatskaDNF
96Sandra ŠpisCroatiaDNF
97Sanela KrižmanićSD TrickeriHrvatskaDNF
100Sonja RupčićHrvatskoDNF
102Tamara MravunscKbk Budokai RovinjHrvatskaDNF
104Tihomir AbramovićHrvatskaDNF
110Vedran MočibobOlimpikHrvatskaDNF
116Zorana RiggiFlowHrvatskaDNF
128Kiara JankoHrvatskaDNF

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
181Mauricio KrižmanićSD TrickeriHrvatska00:20:18
2125Filip CvijetićHrvatska00:21:07
342Ivan Vuletićtk PulaCroatia00:21:25
417Christian GalloDSR Uljanik maratonHrvatska00:21:43
5111Veno MramorpapamedoSlovenia00:21:44
6105Tomislav BrnčićAk KvarnerHrvatska00:22:07
7109Vedran MohorovičićIndHrvatska00:22:07
851Jasmin VidovićMaximvsHrvatska00:22:25
995Robert BertetićSD TrickeriRH00:22:44
10124Sanjin SirotićHrvatska00:23:08
1124David GorianŠD3športSlovenia00:23:27
12127Manuel PerešaHrvatska00:23:36
13126Mateo DeakHrvatska00:24:11
1468Manuel ZubinReps for JesusHrvatska00:24:33
15114VLADO ŠĆURDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA00:24:34
1621Daniel KrajcarHrvatska00:25:38
17120Marko PiukaHrvatska00:25:57
18113Viliam GašpariniDSR Run &funHrvatska00:25:59
1943Ivan LazićReps for JesusHrvatska00:26:01
20118Žiga FlajsSlovenija00:26:17
2179Matic Gerič00:26:27
2216Bruno FlegoOlimpik Umag00:26:30
2331Edi KrožnjakHrvatska00:26:58
24123Valentino FlegoHrvatska00:27:00
254Almir TvrtkovićTriatlon klub Tar-VabrigaHrvatska00:27:20
2692Petar ZaninićHrvatska00:27:20
2774Marko GulićHrvatska00:27:28
2813Bojan ModrušanHrvatska00:28:26
29115Zlatko NovakSKOK klub - šrpHrvatska00:28:31
30119Marin VidanHrvatska00:29:00
3171Marino PrencHrvatska00:29:16
3218Dalibor JanjatovićVK AdriacoHrvatska00:29:19
33117Žarko FabacVk AdriacoHrvatska00:29:23
3444IVAN ZGRABLJIĆVK ADRIACOHrvatska00:29:34
3549Jaka GeričSlovenia00:30:34
3699Silvo MramorpapamedoSlovenia00:30:34
3733Enrico VidovićHrvatska00:30:35
3894Rajko GericSlovenia00:30:41
398Antonio PapićTriatlon klub Tar-VabrigaHrvatska00:30:47
4098Sebastijan PastuovićAdrenalinaHrvatska00:31:32
41106Toni KopitarHrvatska00:31:40
4225David Kalacind.Hrvatska00:31:47
4320Damir BukšaTorpedo runnersHrvatska00:32:05
4439Igor Pužak Opatija motorsportHrvatska00:32:30
452ALDO MOMIĆPOREČhrvatska00:34:56
46129Kristian PopovićHrvatska00:34:57
4754Josip DujmićTorpedo RunnersHrvatska00:35:27
4836Goran KešmerDSR Run&funHrvatska00:38:17
4940Igor KrožnjakHrvatska00:40:55
5057Korado Bertetićind.RH00:42:02
5180Matija Modrušanind.RH00:42:02
5282Mauro Kalacind.RH00:42:02
5372Marko LjesarindividualacHrvatska00:42:53

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
184Meta MramorpapamedoSlovenia00:27:00
255Josipa VuletićAK KvarnerCroatia00:27:40
360Kristina AfrićHrvatska00:29:34
4108Vanesa MilanovićInd.Hrvatska00:30:58
514Bojana KukecTorpedo runnersHrvatska00:32:05
690Nataša GeričSlovenia00:33:29
759Kristina GrgorovićRun & FunHrvatska00:33:53
829Dubravka Hrvatin PeručSd TrickeriHrvatska00:34:59
988MORENA ŽUFIĆHRVATSKA00:35:16
1026Denisa DujmićTorpedo RunnersHrvatska00:35:27
1162Ljiljana MamićTrčaona RijekaHrvatska00:35:27
1230ĐENI MOMIĆAK Maximvs PorečHrvatska00:36:25
13121Kristina RadovanHrvatska00:38:04
14122Elizabet RadovanHrvatska00:38:05
1511Barbara KešmerDSR Run& funHrvatska00:38:17
1685Mia KešmerDSR Run&funHrvatska00:38:17
1722DANIJELA VELENIKHrvatska00:38:31
1858KRISTINA KATANARHrvatska00:38:31
1993Petra BrođanacHrvatska00:40:08
2066Manca FlajsMASSSlovenija00:40:56
21101Tadeja Flajs UdovičSlovenija00:40:56
2241Irena SkokSlovenija00:40:58
23112Vesna MramorpapamedoSlovenia00:42:37
24103Tatjana Novak-BelićSKOK klub - šrpHrvatska00:42:50
2512Barbara MamićTrčaona RijekaHrvatska00:42:53
26107Urška Gerič00:43:22
2746Ivana ŠvorinićŠD3ŠportHrvatska00:43:28
2861Lana GorianŠD3športSlovenia00:44:32
2952Jasmina MandićredHrvatska00:44:47
3045Ivana ŠtibiSkok klub - šrpHrvatska00:44:52
3165Maja ČepičSlovenija00:49:00
3291Nataša VircSlovenia00:49:01

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - dječaci do 18 godina

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1125Filip CvijetićHrvatska00:21:07
242Ivan Vuletićtk PulaCroatia00:21:25
3119Marin VidanHrvatska00:29:00
433Enrico VidovićHrvatska00:30:35
525David Kalacind.Hrvatska00:31:47
62ALDO MOMIĆPOREČhrvatska00:34:56
7129Kristian PopovićHrvatska00:34:57
857Korado Bertetićind.RH00:42:02
980Matija Modrušanind.RH00:42:02
1082Mauro Kalacind.RH00:42:02
1172Marko LjesarindividualacHrvatska00:42:53

Rezultati Istralandia Run & Slide 2017 - djevojčice do 18 godina

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
155Josipa VuletićAK KvarnerCroatia00:27:40
2122Elizabet RadovanHrvatska00:38:05
385Mia KešmerDSR Run&funHrvatska00:38:17
466Manca FlajsMASSSlovenija00:40:56
512Barbara MamićTrčaona RijekaHrvatska00:42:53
661Lana GorianŠD3športSlovenia00:44:32

Rezultati Bale Valle outdoor festival - 10K Run - ukupno

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
154Ivan KernjusTk Tar-VabrigaHrvatska00:40:04
256Ivan DiklićKaštelirHrvatska00:40:12
363Klaudio MedicaBbk GrožnjanHr00:41:09
412Bojan DodicRecreativo Rovinjsko SeloHrvatska00:41:32
581Marko HorvatTK Tar VabrigaHrvatska00:41:49
617Christian GalloDSR Uljanik maratonHrvatska00:41:51
7134Cristiano ZanellaItaly00:42:50
861Jasmin VidovićMaximvsHr00:44:15
9132Ekkehard MunzDeutsch00:44:34
10103Sandi LukšićTK Albona ExtremHRVATSKA00:44:50
1159Ivica SinčićKaštelirHrvatska00:44:58
1241goran dellabernardinadsr uljanikcroatia00:45:30
1355Ivan KostešićSRK PulsHrvatska00:46:12
1442Goran RudanR&iHr00:46:31
1593Ollagnier ElodieFrance00:46:47
16128VLADO ŠĆURDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA00:47:21
1799ROBI PERŠIĆT.K. Albona Extreme Labinhrvatska00:47:27
182Aleksandar OstojićKi Fa MenoHrvatska00:47:29
1938FABIAN SPONZAKi Fa MenoHrvatska00:47:29
2039Fabio PastrovicchioHrvatska00:47:38
2182Nikola RadićSD ProteusHR00:47:51
2230DINO UDOVIČIĆCroatia00:48:04
23119Vedran MocibobKarojbaHrvatska00:48:14
2497Patrik KontušTrickeriHrvatska00:48:22
25126Vladimir LjubešićSrk PulsHrvatska00:48:26
26112Tutard ChristopheFRANCE00:48:39
2740Goran MilohanicCroatia00:49:34
28121Viktor LazarićIstru volim jacro00:49:46
2919Dalibor BASTIJANČIĆDVD KanfanarHRVATSKA00:49:49
3092Alen DokušPomorska policija PulaHR00:49:54
3132Dražen TomićAdrenalinaHrvatska00:50:07
3269Lučano SOŠIĆT.K. Albona Extreme LabinHrvatska00:50:08
3322Damir SlavčićTrickeriHrvatska00:50:09
3436Enrico VidovićHrvatska00:50:10
3528Denis Drandićrun&funHrvatska00:50:19
36122Viliam GašpariniRun & funHrvatska00:50:27
3796Paolo MofardinSRU InfinitusHrvatska00:50:31
3826Davor SubotićUSR Pčelica00:50:34
3974Maja FerjančićSRU InfinitusHrvatska00:50:53
40101Ronald KorotajHR00:51:14
41117Vedran ValeHrvatska00:51:14
4260Janos KarsaiHungary00:51:54
43135Roberto BaričevićHrvatska00:52:35
4476Marina MilkovićHrvatska00:53:08
45102Roni RadošićSD ProteusHR00:53:28
46124Vinko PolčićPremium directHrvatska00:53:36
47127Vladimir KatanarSD ProteusHR00:53:39
48136Damir MateisHrvatska00:53:48
493Alfio Harićrun & funHrvatska00:53:59
5016Bruno FlegoOlimpik Umag00:53:59
5191Nina LadavacHrvatska00:53:59
5221Dalibor GriparićUSR PčelicaHr00:54:20
53133Gloria ScartonItaly00:54:34
54116Vanja FestićBMKHrvatska00:54:38
55108Stanko RazbojnikovRun&funHR00:54:47
569Barbara KuharHrvatska00:55:06
57109Suzana LakovićHrvatska00:55:17
5853Ivan PauletićDSR Run & FunHrvatska00:55:18
59105Sandro DujmovićHR00:55:45
6065Koljka ScoriaINDHrvatska00:55:48
61129Zorana RiggiFLOWHrvatska00:55:53
62131Lorenzo CarraraItaly00:55:53
6349Igor GmazCroatia00:56:02
6418čedomir milevojolimpik umagcro00:56:05
6534Edvard CerkovnikUSR PčelicaHr00:56:14
66104Sandra MartinovićHR00:56:14
6747Igor CvitkoSD ProteusHR00:56:26
6884Maša JerinRun&funHR00:56:31
6987Nataša Milohanovićhrvatska00:57:07
7023Damir ČernacAK Maximvs PorečHrvatska00:57:11
7168Leon Kresina Karačić---HRV00:57:11
7273Maja SkroboUSR PčelicaHr00:57:28
7379Marko CerovacHR00:58:02
74111Toni BrožićSD ProteusHR00:58:05
7586Natali PilatHrvatska00:58:13
7637Ervin BonacaHrvatska00:58:29
7713Boris BlagonićGeogrupa SportHrvatska00:58:42
78118VEDRAN BOBIĆHRVATSKA00:58:48
7958Ivana BaćaSd TrickeriHrvatska00:58:56
8052Ivan LekoHrvatska00:59:20
8114Boris PlastićTK PulaHR00:59:47
8220Dalibor PetechTK PulaHrvatska00:59:58
8389Nina KarlićRovinjHrvatska01:00:03
8475Mani PlastićTK PulaHR01:00:11
85115Vanesa Peruško TopićTK PulaHrvatska01:00:11
8631Dragan BrečevićHrvatska01:00:23
8762Jasmina Vojnikovićhrvatska01:00:39
8845Igor MirkovićINDHrvatska01:00:44
8927Dejan BuićDSR Run&FunHrvatska01:01:29
9064klaudio antoncicnemahrvatska01:01:35
91125Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:01:45
9224Daniela PolčićPremium directHrvatska01:01:54
938Armida JelenicDZSR RovinjHrvatska01:02:16
9411Barbara Sintić Uhač/Hrvatska01:02:22
95106Sanja BonacaRun&FunHrvatska01:02:35
9650Ingrid KorenicHr01:02:41
9783Martina KorenicHr01:02:41
98113Valter PutinjaSD TrickeriHrvatska01:03:20
9966Kristina GrgorovicRun&FunKrvatska01:03:36
100107Sanja Cinkopan KorotajHR01:03:47
10180Marko BolkovićHrvatska01:04:59
10210Barbara StihovićHrvatska01:05:09
10348Igor CvekHrvatska01:05:09
10490Nina GrabrovicHrvatska01:05:09
105137Emili ZulijaniHrvatska01:05:21
10671Magda RomićRun&FunHrvatska01:06:03
1075Ana BarićDSR Maraton Uljanik PulaHR01:06:28
10885Mirjana Frantal JadreškoHrvatska01:06:46
10995Paola MočnikTk PulaHrvatska01:09:25
110120Viktor PijerovOLIMPIK UmagHrvatska01:10:25
1111Aleks Časar/Slovenija01:10:59
1126Ana Marija Časar Hribljan/Slovenija01:10:59
11357Ivana KostešićIndividualHrvatska01:12:59
11425Darko KajfešTK PulaHrvatska01:13:37
11572MAJA CETINATK PulaHRVATSKA01:13:37
11633Dunja PercanRun&funHrvatska01:15:33
117100Romina BilicRun&funHr01:15:34
4Ana TerlevićHrvatskaDNF
7andrea vojnikovićhrvatskaDNF
15Branimir MarasHrvatskaDNF
29Denis OrbanicSrk Veliki VođaHrvatskaDNF
43Goran PilatHrvatskaDNF
44Gracijela GrubišaSD TRICKERIHrvatskaDNF
46Igor RimanićSD ProteusHRDNF
51Iva Karačić---HRVDNF
67Kristina KatanarSD ProteusHRDNF
70Luka RadanovicTnt pazinHrvatskaDNF
77Marina KaravanicHrvatskaDNF
78Marko JelićS.R.U. InfinitusHrvatskaDNF
88Nikola CviticRecreativo Rovinjsko SeloHrvatskaDNF
35Noela SeticIndividualacHrvatskaDNF
94PAOLA MOČNIKTK PULAhrvatskaDNF
98Robert BertetićSD TrickeriRHDNF
110Tihomir BobolanovićDNF
114VANESA PERUŠKO TOPIĆTK PULADNF
123Vinko PočanićSD ProteusHRDNF
130Davide CarraraItalyDNF

Rezultati Bale Valle outdoor festival - 10K Run - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
154Ivan KernjusTk Tar-VabrigaHrvatska00:40:04
256Ivan DiklićKaštelirHrvatska00:40:12
363Klaudio MedicaBbk GrožnjanHr00:41:09
412Bojan DodicRecreativo Rovinjsko SeloHrvatska00:41:32
581Marko HorvatTK Tar VabrigaHrvatska00:41:49
617Christian GalloDSR Uljanik maratonHrvatska00:41:51
7134Cristiano ZanellaItaly00:42:50
861Jasmin VidovićMaximvsHr00:44:15
9132Ekkehard MunzDeutsch00:44:34
10103Sandi LukšićTK Albona ExtremHRVATSKA00:44:50
1159Ivica SinčićKaštelirHrvatska00:44:58
1241goran dellabernardinadsr uljanikcroatia00:45:30
1355Ivan KostešićSRK PulsHrvatska00:46:12
1442Goran RudanR&iHr00:46:31
15128VLADO ŠĆURDSR MARATON ULJANIK PULAHRVATSKA00:47:21
1699ROBI PERŠIĆT.K. Albona Extreme Labinhrvatska00:47:27
172Aleksandar OstojićKi Fa MenoHrvatska00:47:29
1838FABIAN SPONZAKi Fa MenoHrvatska00:47:29
1939Fabio PastrovicchioHrvatska00:47:38
2082Nikola RadićSD ProteusHR00:47:51
2130DINO UDOVIČIĆCroatia00:48:04
22119Vedran MocibobKarojbaHrvatska00:48:14
2397Patrik KontušTrickeriHrvatska00:48:22
24126Vladimir LjubešićSrk PulsHrvatska00:48:26
25112Tutard ChristopheFRANCE00:48:39
2640Goran MilohanicCroatia00:49:34
27121Viktor LazarićIstru volim jacro00:49:46
2819Dalibor BASTIJANČIĆDVD KanfanarHRVATSKA00:49:49
2992Alen DokušPomorska policija PulaHR00:49:54
3032Dražen TomićAdrenalinaHrvatska00:50:07
3169Lučano SOŠIĆT.K. Albona Extreme LabinHrvatska00:50:08
3222Damir SlavčićTrickeriHrvatska00:50:09
3336Enrico VidovićHrvatska00:50:10
3428Denis Drandićrun&funHrvatska00:50:19
35122Viliam GašpariniRun & funHrvatska00:50:27
3696Paolo MofardinSRU InfinitusHrvatska00:50:31
3726Davor SubotićUSR Pčelica00:50:34
38101Ronald KorotajHR00:51:14
39117Vedran ValeHrvatska00:51:14
4060Janos KarsaiHungary00:51:54
41135Roberto BaričevićHrvatska00:52:35
42102Roni RadošićSD ProteusHR00:53:28
43124Vinko PolčićPremium directHrvatska00:53:36
44127Vladimir KatanarSD ProteusHR00:53:39
45136Damir MateisHrvatska00:53:48
463Alfio Harićrun & funHrvatska00:53:59
4716Bruno FlegoOlimpik Umag00:53:59
4821Dalibor GriparićUSR PčelicaHr00:54:20
49116Vanja FestićBMKHrvatska00:54:38
50108Stanko RazbojnikovRun&funHR00:54:47
5153Ivan PauletićDSR Run & FunHrvatska00:55:18
52105Sandro DujmovićHR00:55:45
5365Koljka ScoriaINDHrvatska00:55:48
54131Lorenzo CarraraItaly00:55:53
5549Igor GmazCroatia00:56:02
5618čedomir milevojolimpik umagcro00:56:05
5734Edvard CerkovnikUSR PčelicaHr00:56:14
5847Igor CvitkoSD ProteusHR00:56:26
5923Damir ČernacAK Maximvs PorečHrvatska00:57:11
6068Leon Kresina Karačić---HRV00:57:11
6179Marko CerovacHR00:58:02
62111Toni BrožićSD ProteusHR00:58:05
6337Ervin BonacaHrvatska00:58:29
6413Boris BlagonićGeogrupa SportHrvatska00:58:42
65118VEDRAN BOBIĆHRVATSKA00:58:48
6652Ivan LekoHrvatska00:59:20
6714Boris PlastićTK PulaHR00:59:47
6820Dalibor PetechTK PulaHrvatska00:59:58
6931Dragan BrečevićHrvatska01:00:23
7045Igor MirkovićINDHrvatska01:00:44
7127Dejan BuićDSR Run&FunHrvatska01:01:29
7264klaudio antoncicnemahrvatska01:01:35
73113Valter PutinjaSD TrickeriHrvatska01:03:20
7480Marko BolkovićHrvatska01:04:59
7548Igor CvekHrvatska01:05:09
76120Viktor PijerovOLIMPIK UmagHrvatska01:10:25
771Aleks Časar/Slovenija01:10:59
7825Darko KajfešTK PulaHrvatska01:13:37

Rezultati Bale Valle outdoor festival - 10K Run - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
193Ollagnier ElodieFrance00:46:47
274Maja FerjančićSRU InfinitusHrvatska00:50:53
376Marina MilkovićHrvatska00:53:08
491Nina LadavacHrvatska00:53:59
5133Gloria ScartonItaly00:54:34
69Barbara KuharHrvatska00:55:06
7109Suzana LakovićHrvatska00:55:17
8129Zorana RiggiFLOWHrvatska00:55:53
9104Sandra MartinovićHR00:56:14
1084Maša JerinRun&funHR00:56:31
1187Nataša Milohanovićhrvatska00:57:07
1273Maja SkroboUSR PčelicaHr00:57:28
1386Natali PilatHrvatska00:58:13
1458Ivana BaćaSd TrickeriHrvatska00:58:56
1589Nina KarlićRovinjHrvatska01:00:03
1675Mani PlastićTK PulaHR01:00:11
17115Vanesa Peruško TopićTK PulaHrvatska01:00:11
1862Jasmina Vojnikovićhrvatska01:00:39
19125Višnja BukovacBK NovigradHrvatska01:01:45
2024Daniela PolčićPremium directHrvatska01:01:54
218Armida JelenicDZSR RovinjHrvatska01:02:16
2211Barbara Sintić Uhač/Hrvatska01:02:22
23106Sanja BonacaRun&FunHrvatska01:02:35
2450Ingrid KorenicHr01:02:41
2583Martina KorenicHr01:02:41
2666Kristina GrgorovicRun&FunKrvatska01:03:36
27107Sanja Cinkopan KorotajHR01:03:47
2810Barbara StihovićHrvatska01:05:09
2990Nina GrabrovicHrvatska01:05:09
30137Emili ZulijaniHrvatska01:05:21
3171Magda RomićRun&FunHrvatska01:06:03
325Ana BarićDSR Maraton Uljanik PulaHR01:06:28
3385Mirjana Frantal JadreškoHrvatska01:06:46
3495Paola MočnikTk PulaHrvatska01:09:25
356Ana Marija Časar Hribljan/Slovenija01:10:59
3657Ivana KostešićIndividualHrvatska01:12:59
3772MAJA CETINATK PulaHRVATSKA01:13:37
3833Dunja PercanRun&funHrvatska01:15:33
39100Romina BilicRun&funHr01:15:34

Rezultati obiteljska - predškolci

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
1364Jasna Pokrajec IvosevicMarko IvoševicHrvatska00:10:42
2341Dijana PetehVito PetehHrvatska00:12:47
3320Raul VozilaVirna VozilaHrvatska00:14:53
4323Sanela KrizmanicPaulo KrizmanicHrvatska00:19:50
5365Nataša HorvatLukas HorvatHrvatska00:21:01

Rezultati obiteljska - od 1. do 4. razreda

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat
1307Ronald KorotajKim KorotajHrvatska00:08:13
2306Sanja Cinkopan KorotajEma KorotajHrvatska00:08:59
3326Nikola IvosevicVito IvosevicHrvatska00:09:04
4310ALICA ROSIĆ-JAKUPOVIĆJAKI Labrador teamADRIANN JAKUPOVIĆHrvatska00:09:27
5359Dijana PetehNiko PetehHrvatska00:12:03

Rezultati obiteljska - od 5. do 8. razreda

PozicijaStartni brojIme i prezime prvogKlub prvogIme i prezime drugogKlub drugogTimDržavaRezultat

Rezultati planinarska - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1251NATAŠA ALJANČIČPUSTOLOVEC RAJDSLOVENIA03:45:57
2248Petra SimeonovNo ClubSlovenija03:45:59
3247Katja RutarPustolovec RAJDSlovenija03:46:00
4222Emanuela PincinHrvatska04:06:14
5208Martina FrancetićPlanky TimHrvatska04:17:44
6206Natali PilatHrvatska04:36:04
7231Jelena Rosandić-Hrvatska04:36:04
8238Suzana LakovicHrvatska04:36:04
9239Gracijela GrubišaSD TrickeriHrvatska04:36:04
10212Tatjana Ban BastijančićDVD KanfanarHrvatska04:36:27
11229Ivana BelobrajićHrvatska04:37:54
12236jasmina vojnikovicHrvatska04:50:07
13272Koljka ScoriaINDHrvatska04:50:09
14235ESMA BENAZIĆInfinitusHrvatska04:50:10
15267Mia ArsićAK MedulinHrvatska04:50:42
16274Sandra KraljAK MedulinHrvatska04:50:42
17273Duška RajkovicAK MedulinHrvatska04:50:45
18249Vesna VareškoDSR Run & FunHrvatska04:52:27
19253Bojana Alavuk PustijanacDSR Run&FunHrvatska04:52:27
20276Žuža GotesmanSRK Puls - RunFunHrvatska04:52:27
21264Alemka Radović GoričanecSRK AlbaHrvatska05:41:27